Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Mayıs 2012, 14:35   #45
Emre_DoNtSpEaK
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 10 > Soyle.Net

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
senin için içini yiyor bak ben hiç seviyemi bozdummu size karşı cünkü acizler ve düşük basit insanlar böyle sizin gibi ağlarlar
sizden korkum olsa ben sussar bi kenara köşeye cekilirdim işte bundan dolayıda foruma açtımki bu alemde sizin yönetiminizi ve kişilik yönetim anlayışınızı millet görsün okusun die insanlara bi yandan faydalı oldum diyebilirim
hem sen kimsinki sen kendini ne sanıyorsun? ben botnet te yaparak saldırırım reklamda yaparım itirazı olan gelsin engel olsun.!! sen benim keyfimin kahyasımısın? siz adaletsizlik yapın kafanıza göre kanal nick yasaklayın sonra millete reklam yapmış yok başka bi sunucuya seslemiş falanda filan birse üstüne on koyup abartın sonra siz yapınca o ne ala başkasıda sizin bu haksızlıgınıza göz yummayınca hakkını arama yoluna gidince ya biz görevimizi yaptık diyin demi
buradan diyorum hepiniz kendi içinizde bir birinize düşmüşsünüz siz ne bicim yönetimsinizki kendi kendinizi yiyorsunuz

paralı adminlerle paralı operlerle nereye kadar gideceksiniz? ticaretci yönetim

ha lamerinde kim olduğuna bırak buradaki forumdaki arkadaşlar karar versin

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.
Bir (Ölüm) SesSizliğidir Benim SusKunLuğum..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat