Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Mayıs 2012, 00:08   #14
Allecra
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Çelişkiler Sultanı,Başbakan..

Din olmalı bir kere insan bir şeye inanmalı iman etmeli bunda kesinlikle hem fikirim ama cevremde o kadar insan var ki din din dıyo namazını kacırmaz hicbiseyini ihmal etmez ama cayın parasını odemeden kalkar ee nerde kul hakkı dın der karı ya kıza bakar !! :@ bu mu dincilik..
ben fem yurdundada kaldım zamanında zorla namaza kaldırıldıgımı bılırım,ki yanlıs anlasılmasın ben de hacı kızıyım hı.Yok efendım bacak bacak ustune atma hak gecer ben bu ınsanlarla yasadım bu donem.Ki o kadar ınsanları kandırıyorlar ki..ben sadece beyınler sulanmasın dıyorum dın altında baska seyler yapılmasın.Ailem bana zorlama yapmıyor.Onu bilemem de bu sekılde olmayacagı kesın imam hatıp liseleri cogalıyomus mesela bak ole yetıstırıcekler fazla fazla ılerıde ganı ganı faydasını gorucez herhalde.Ben kesınlıkle basımızdakılerın dındar oldugunu dusunmuyorum sadece dını kullanan ınsanlar.Kendı ıstedıklerı bı ulke kurmaya calışıyolar.
Asıl cozum kımsenın dını kımseyı ılgılendırmesın.
ınsanları dınıne goremı degerlendırıcez Ataist olan biri ahlaksız mı yani ?Herkes tek model olmak zorunda mı? bende bunu merak ediyorum .

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat