Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Mayıs 2012, 00:03   #41
Jack
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Helper Röportaj : Ekin

Merhaba arkadaşlar, herkeze cici forumlar. Adım Hakan. Tuhaf bir adamım. İstanbul'da ikamet etmekteyim. İstanbul üniversitesinden mezun olup, İstanbul üniversitesinde çalışmaktayım. Öncelikle şunu soylemeliyim; belki de bunu hemen hemen her founder söylemiştir ve bir çok departman koordinatörü biliyordur. Şu zamana kadar TRSohbet\HELP departmanının kalitesi her zaman yüksekti. Fakat Ekin dönemi bir başkaydı. Help'i devir aldığından bu güne kadar TRSohbet\HELP departmanı adına yeni sistemler ve güzel şeyler yaparak başarılarına hep yenisini eklemiştir. Ve bu başarılarında en önemli şey çok sabırlı davranarak çok çalışması olmuştur. Departmanın başına geçtiği günden bu güne kadar kaybedilmiş helper ruhunu tekrar harekete geçirmiştir. Ben bu röportajdaki prensesin genel sorumlusu yani çok uzun süredir birlikte çalışıp, görev yaptığı Jake'im. Bu yüzden hem sizleri daha iyi tanıyabilmek hemde sizlerin sistemimizi ve koordinatörümüzü daha iyi tanıyabilmeniz amacıyla, kendini çok güzel ifade etmiş olmasına rağmen bu güzel röportajda bulunmak istedim. Gelelim anlatım işine. Onu nasıl tarif edeceğim konusunda fazla kafa yormaycağım? Övsem olmaz, kötülesem olmaz. Biryerlerden başlayayım gerisi gelir herhalde. Aklına yerleştirdiği işi ne yapar ne eder başarır. Bir görev verildiyse o da öyle, elinden kurtulmaz.(TRSohbet Help Founderi.) En önemliside iyi bir insan. Aynı zamanda da çok sabırlı bir insan olduğunu söyleyebilirim.(Benim gibi çekilmez adamın birine tahammül etmektedir.) Kolay kolay sinirlendiğini görmedim. Sessiz, sakin anlayışlı olmaya çalışan bir insan gibi. Kin tutmuyor. Benim gözümde kısacası o bir melek. Hepte övdüm founderimi. Olsun nasıl olsa iyi tarafları ağır basıyor. İçi dışı bir, duygularını saklayamaz hemen belli eder. Asla yapmacık olmadı olamaz beceremez. Eğer insanları üzerse çok mutsuz olur. Günlerce kendini yer bitirir. Aklıma geldiği kadarıyla tanıtmak istedim. En azından ben böyle tanıdım. Şimdi gelelim Help dünyasına ve IRC'e. Tanıdığım en iyi ve en başarılı bulduğum Help founderi olmakla beraber; saygılı, işinin ustası, adaletli, hukuk sahibi, çok sık göremediğimiz kişiliklerden, iyi yetiştirilmiş ve kendini iyi yetiştirmiş karakterli kişilerin en başında gelir. Help kültürünü genişletmiş, help bilgisi aşırı yüksek ve en önemli özelliğide yapıcı olmasıdır. Departmanımızdaki başarılarını saymakla bitiremem ve açık ara tartışmasızdır. Bir foundere göre potansiyeli yüksek, yönetim anlayışıyla ve yönetimiyle founder kriterlerini fazlasıyla taşımaktadır. Muhabbeti güzel, dinlemekten, sohbet etmekten zevk alacağınız, doyamayacağız kişidir. Aynı zamanda iyi bir dinleyicidir.(Beni çok sık dinlemek zorunda kalmıştır.) Çok uzun zaman birlikte çalıştık ve bende ki yeri her zaman için çok farklıdır. Ve şunuda belirtmeliyim ki "Ekin" nick'i her zaman nick'inin önündeki "prefiks" değil, arkasındaki "kişilik" olmuştur. Bir koordinatör öncelikle şahsiyetli bir kişiliğe sahip olup koordinatörlüğünden önce o kişilige saygı duyulmalı. Söylenecek o kadar çok söz var ki sonunu nasıl getireceğimi bilemiyorum. Neyse artık benden bu kadar diyorum ve sözlerimin sonuna yaklaşıyorum. Tanıdığım kadarıyla founderimi anlatmaya çalıştım. Umarım sizlerde yakından tanıma şansı bulursunuz. Beni dinlemeye tahammül ettiğiniz için teşekkür ederim. İyi ki birlikte çalışıp, yakından dostluk kurma şansım olmuş ve böylesine özel bir dost edinmişim. Başta bu güzel röportajı hazırlayan arkadaşımıza(Ocean) ve bu güzel röportajda emeği geçen herkeze teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Şimdiden hepinizle tanıştığıma memnun oldum. Sizi seviyoruz Ekin hocam, iyi ki varsınız!!! Hoşça kalın. Sevgilerle.(Jake)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet