Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Mayıs 2012, 23:36   #2
X
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yoksa Sizin Hala Dikili Bir Ağacınız Yok mu?

Oncelikle seni tebrik ediyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tam bir greenpeace uyesine yakisir sekilde toplumsal duyarlilik ornegi sergilemissin yazinda.

Pek tabi bu hususta Peygamber Efendimiz ''Kıyametin kopacağını bilseniz dahi elinizde bir fidan varsa onu dikiniz.'' buyurmuslardir, acikcasi ben 26 yasindayim hayatimda ilkokul donemim haric hic fidan dikmedim. En azindan bir kere yapmisiz diye kendimizi avutmamak lazim, ne kadar bilincliydik ki o zamanlar?

Cevre kirliligi husunda ise toplumsal duyarlilikla kesinlikle minimize edilebilecegine inaniyorum. Cop atma konusunda cok sukur 2012 yilinda yavas yavas bilinclenmeye basladik, 50 sene sonrada geri donusumu ogreniriz insallah.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Aslinda ''toplumsal biliclenme'' icin en etkili arac televizyon, ciddiyim. Halkimizin cok buyuk bir kismi icin televizyon hayatlarinda buyuk bir oneme sahip. Tabi temanin reklamlari varda, inanin 2 dizide cevreye duyarlilik konusunda mesaj verilse daha etkili olacaktir aci ama gercek.

Bazi duyarliliklari sergilerken sahsen insanlarin gozune sokarak yapmamiz gerektigini dusunuyorum, basta turlu kavrayabilen bir millet degiliz zira, bir cop atildigini gordugunde mudahale etmek vs.

Dahada fazla uzatmak istemiyorum, bu yazdigin yaziyi bir kisi dahi okuyup duyarlilik sergilese mutlu olmalisin. Ne kadar kucuk seylerle mutlu olabiliyor insan, degil mi?
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
(Bizim icin kucuk insanlik icin buyuk bir adim!)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet