Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Haziran 2012, 22:10   #7
cashmare
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Proxy Koruması

angry1 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
dostum cok güzel bir sistem ama sormak istediklerim var size öncelıkle ben remotelerime bu kodeyı ekledim.. oto güncelleme ve /guncelle manuel güncelleme var manuel güncellıyorum , fakat bu verdiğin linkteki siteden o IP leri aldıgını sanmıyorum, neden dersen günlük güncelleme yapılıyor sitenızde taze ipler vs. ama yınede ben sunucuma hergün saldırı alıyorum. ya bu kode cok iyi calısmıyor / yada saldırı yapan kişi bu işte ustalaşmış resmen dalqa gecıyor her turlu soku,yor botlarını,, konu hakkında beni bıraz bılgılendirirsen sevinirim NOT: emeginizi saygım var asla kötü olmamıs işe yaramaz gibi düşünmüyorum sadece yeterli olmuyor yada saldıran lamer işin ustad ı olmuş.. tşkler.. ircproxy.net

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] burayı incelediniz mi bilmiyorum ama zaten burda belirtmişim. %80 koruma saglar. diye eğer full koruma istiyorsanız. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] buırayı incelemelisiniz. full tarama işini aylık belli bi ücret karşılıgı kendi makinam üzerinden yaptırıyorum..
tamamını ücretsiz yaptırabilirim fakat bu seferde makinada aşırı yogunluk olucagından bu şekilde bi yöntem seçtim. umarım anlamışsınızdır.
ücretsiz olarak sitemiz üzerinden günlük- haftalik - proxy ve tor conf sistemiyle tarama sistemini kullanarak belli bi oranda proxy saldırılarını engelleyebilirsiniz.
Hayırlı IFler

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet