Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Haziran 2012, 02:11   #2
Ashriel
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 86. Hafta Çok Bilmiş *Ashriel*

QueeNLy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba.

86. hafta çok bilmiş konuğunu @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olarak belirledik. Kendisine teklifimi kabul ettiği için teşekkür ediyorum.

Konu ile alakasız, küçük düşürücü ve dalga geçici post'lar silinecektir.

İlk soru benden olsun. (:

1) Forumda soğuk kanlı görüyorum sizi. Sizde kendinizi böyle görüyor musunuz? Görüyorsanız bunun bir sebebi var mı?
2) Neden İF?
3) Ashriel'in arkadaşları nasıl olmalı?

Merhaba, teklifiniz icin ben teşekkür ederim.
Eheh elimden geldiğince cevap vermeye calisayim.

1) Bunu coğu kisiden duyuyorum. Kendimi de "soğuk nevale" diye nitelendiririm ama bu tutumum disariya karsi tamamen.
Daha kucuk yaslarda boyle değildim aslinda her gördüğüm insanla diyalog kurar ve arkadas olabilirdim, her seye güler eğlenir ve eğlendirirdim ama yas ilerledikce ve birtakim deneyimler edindikce ister istemez bu durum değisiyor.
Ama yine de aslinda soğuktan ziyada tanimadiğim insanlara karsi mesafeliyim hele ki forum ortami olunca cok baska oluyor cunku yazdiğiniz sey tamamen kalici ve herkes okuyabilir. O yüzden de kelimelerimi secerken daha özenli olmaya dikkat ediyorum.
Normal hayatimda da tanimadiğim insanlara karsi mesafeli durusumdan dolayi genelde "ukala" olarak nitelendirildiğim cok oluyor ve bu yüzden de arkadas cevrem sinirlidir ki bundan sikayetci değilim.
Yalniz görünenin aksina tanidiğim ve sevdiğim insanlarla son derece neseliyim hatta neseliden de öte dozajı asabiliyorum.
Coğu kisi tanidiktan sonra sasiriyor eheh.

2) Bunun belli bir nedeni yok.

Balik hafizali olduğum icin neden ve nasil üye olduğumu bile hatirlamıyorum. ;d
Yalniz üye olduktan sonra kisiler bana cok soğuk gelmisti, belki de bu benim kendi davranislarimin sonucuydu ama isinamamistim.
Daha sonralari buzlar eridi ve güzel dostluklar edinmeye basladim ve bu sekilde iyice bağlandim.
Suanda da aktifliği ve sevdiklerim sayesinde güzel vakit gecirdiğim bir yer.

3) Soyle olmali, boyle olmali demek bence doğru değil.

Ama tabiki olmazsa olmaz seyler vardir ki bunlardan ikisi sadik olmasi ve samimiyet.
Zaten bunlar varsa gerisi teferruat olsa gerek.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat