Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Temmuz 2012, 01:42   #2
CesuryureK
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yeni mIRC Scripting Sorumluları

Öncelikle şunu belirtmek isterim. Biz burda yıllardan beri emek verip bir şekilde edebildiğimiz kadar insanlara mIRC denilen zevk ortamında yardımcı olma gayreti içinde olduk olmaya da devam ediyoruz. Bu süreçte yer yer duraklamalar olabilir olması da normaldir. Biz kendimizce öğrenme egomuzu elimizden geldiğince karşılamaya çalıştık. Bu sürede bildiklerimizi insanlara yönelik parça kodlarla devam etmeye çalıştık. Yukarıda geçen yeni moderatör arkadaşlar da umarım bu çizgiyi uzun zaman izler ve bu meşaleyi devralıp devam ettirirler. Biz de nihayetinde bazılarından bir şeyler öğrenerek ve kendimizce kurcalayıp bilgimize bilgi katıp buraya kadar geldik. Her şeyi bilmek değil mesele bildiklerimiz çerçevesinde yardımcı olabilmektir amaç. İşte bu noktada bu arkadaşlarımızın daha da aktif olup sorumluluk almaları adına ve bir nebze de olsa önleri açma konusunda böyle bir karar alıp toplu ekleme yaptık. Biz artık yaşlandık mı diyelim yorulduk mu bilemiyorum.

Bu süreçte bize destek olduğunuz kadar bu yeni güzelim kardeşlerimize de desteğinizi esirgememeniz dileğiyle. Herkese güzel yardımlaşmalar diliyorum. Arkadaşlara da başarılar diliyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet