Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Temmuz 2012, 00:55   #102
Ashriel
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Film Tavsiyeleri..

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Filmin Adı: Pu Chai Lulla, Yak Rak Goh Rak Loie,อยากรักก็รักเลย,Evet ya da Hayır
Yönetmen: Sarasawadee Wongsompetch
Yaş Uygunluğu: +15
Tür: Romantik komedi
Tayland'da Çıkış Tarihi: 16 Aralık 2010
Süre: 1saat 30 dakika

Oyuncular:

Arisara Tongborisuth
Soranut Yupanun
Sucharat Manaying
Supanart Jittaleela

Konu:

Yes or No (Yes or No อยากรัก ก็รักเลย, Yes or No, Yak Rak Kor Rak Loei) Pie (Sucharat Manaying) isimli kolejli bir kız ve onun erkek fatma gibi bir kız olan Kim (Supanat Jittaleela) isimli oda arkadaşı hakkındadır.
Önceleri aralarında farklılıklar vardır. Kim Koreli erkek pop yıldızlarınınki gibi bir saç modeline sahip erkek gibi bir kızdır ve Pie ilk kez gördüğünde onun erkek olduğunu düşünür. Onlar odayı geçilmemesi gereken bir çizgi ile ikiye böler.
Ama sonunda arkadaş olurlar.
Ve bu belki de dostluktan daha fazlası olacaktır?
Tayland lezbiyen filmi diye anılan Yes or No erkek gibi kızlara karşı olumsuz bir tutum takınan kolej öğrencisi Pai isimli bir kızın hikayesini anlatır. Ancak o Kim isimli kadınlardan hoşlanan ve erkek gibi giyinen bu kızın yeni oda arkadaşı olduğunu öğrenir. Pai Kim'i takip etmeye başladıktan sonra aralarındaki ilk güvensizlik yavaş yavaş başka bir şey haline dönüşür.
Pie kolejdeki yurt odasına yeni taşınmış sevimli bir kızdır ve yeni oda arkadaşının Kim isimli erkek gibi giyinen ve erkeklere benzeyen bir kız olduğunu öğrenir. Onların dostlukları geliştikçe, Pie ve Kim birbirlerine hissetikleri duygunun sıradan bir dostluk mu ya da gerçek bir aşk mı olup olmadığını merak etmeye başlar.

Film hakkindaki görüşüm;

Film kapağina ilk baktiğimizda normal bir genclik filmi izlenimi var biliyorum ama tabi konuyu okuyunca isin asli anlasiliyor.
Kültürümüze tamamen ters bir film olmasina ve benim bu tarz iliskileri kesinlikle tasvip etmememe rağmen oldukca hosuma gitti.
Hatta duygulandim, escinsellere olan kati tavrim yumusadi yumusayacak felan.
Yalniz bu erkek görünümlü kiz yalnizca film icabi değil gercekte de kiz buna pek inanamasam da oyleymis.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet