Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Temmuz 2012, 00:00   #1
Düş
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Ruhum mutlu senelere * Ein *

Şimdi söze nasıl başlanır diye giriş yapmak zorunda kaldım ama başladım ruhum.Hiç bir zaman giriş cümlelerim güzel olmamıştır.Biliyor musun 30 dk önceden yazıyorum, özellikle bu konuyu ben açmak istediğim için.Çünkü benim için çok özelsin,benden başka kimsenin açmasını (Simgem hariç) istemezdim.Ne bilim kıskanırdım.
İlk defa böyle bir doğum günü mesajı alıyor olabilirsin ama işte farklıyız
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Neyse bu girişi çok uzatmadan gelişmeye dönüyorum ben.
Epey oldu seni tanımam 2010'nun son aylarında giriş yaptım ve yanlış hatırlamıyorsam
(ki bozuntuya verme ) o zamanlardan beri arkadaşız.Hatta o zamanlardan beri yakınız.
Burdaki çoğu kişiden farklısın benim için.Bir kere burdaki çoğu kişiden eminim (seni sevenlerinin gözünde) çok çok farklısın.Arkadaş canlısısın,sıcak kanlısın.Hiç ters bir hareketini ben hiç görmedim açıkcası.
O kadar güzel bir yüreğin var ki.. Sesini duyduğum zamanlarda ciddiyim, inanılmaz enerji alıyorum senden.Konuşmalarımızın çoğu zaten gülerek geçiyor belki bunun da etkisi vardır ama gerçekten çok enerjiksin.Ve bu enerjini insanlara dağıtıyorsun, bilmem farkında mısın?

Yüreğim seni çok sevdi hem de çok, hatta daha da çok sevecek.Çünkü sen benim gerçek dostumsun,Ruhumsun.. Seni çok seviyorum songülüm, bu günde gerçekten yanında olup kutlamak isterdim seninle.Hatta anneciğinin ellerinden öperdim, çünkü gerçekten o kadar mükemmel bir kız yetiştirmiş ki.Tabi babacığına da.

Hep böyle kal Ruhum.Hep böyle yüreğin insanları sevme enerjisiyle olsun.Asla değişme.
Ve asla ne olursa olsun gerçek dostlarını unutma.
Şuan sana kilometrelerce uzakta olsam da hiçbir zaman bu uzaklık bizim yakınlığımızdan asla bir adım ileride olmayacak.
Seni çok seviyorum iyiki doğdun meleğim..

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Gerçek pastam bu olmalı, çünkü çok güzel.Senin gibi..

Ve ve hediyem de sıra

Uzun lafın kısası, iyiki doğdun ruhum; iyi ki varsın.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].

(Bu arada tatlım evet biraz uzun yazdım ama dert etme bir kaç dışında okuyan olmaz

Düş kurmak tehlikedir, diyenlere düşsüz yaşamak bitkisel yaşama girmektir, derim.
Düş kurmadan yeni bir işe başlamak, yeni atılımlar yapmak; iyiyi,güzeli yaratmak olur mu hiç? Düş kurmak umutlanmaktır.Yeniye açılmak,olmaz görüneni olur kılmaktır.

Düşlerde buluşma dileğiyle, Ruhum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet