Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Temmuz 2012, 13:19   #13
flax
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Flaxchatin 3 gün sonra mailime verdigi cevap

aSi Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Aslında bu konuya yorum atmıcaktım, ancak senin su dik baslılığın yüzünden atıyorum. Kodu satıyorsunuz madem, arkadas ilk print'inde düzgün bir dille belirtmiş ve siz attık diye geçiştirmişsiniz attığına dair print'in varmı o logun üzerine varsa koyki bizde senin haklı olduğunu bilelim ve birde sen ağamısın paşamasın atar yapıyorsun? Kod yazıyorsunuz satıyorsunuz millet sizi değil kodunuzu satın alıyor evet, ama o kodu siz yazdığınız için ilk önce kendinizi pazarlıyorsunuz. Msn destek hatlarınızda destek yapmadığınızı belirtmişler neden buna karsılık hayır biz 7/24 destek veriyoruz diyceğinize sizin konustuğunuz kelime, benden host almadınki sana destek veriyim böyle bir saçmalık varmı? Senden host almaklamı yükümlü senin kodunu alan kişi? İlk ve son postumdur.

host ile aramizdaki fark su : acil destek verilmesi gereken bir durumumuz yok , applet dosyalari belli ayarlari boxarsa gider emailindeki orjinalleri ile degistirir sorun duzelir. Bozulan ayarlarada biz destek vermeyiz
atar demisken.adam dupeduz bizi tehtit ediyor vermezsen konu acarim diye hangimizinki atar oluyor ? Dikkanizi cekmek isterim bu tehtitin uzerine buraya konuyu acmasini soyleyende benim . Baktim kendisine gore kesitler almis tum mail yazismalarini buraya yazmazsa guncelleme vermwyecegimi soyleyende ben. yazismalari herkesin okumasini istedik ve bu konuyu actirdik

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 12:51 --

cashmare Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
hacı Abi kimse size direkt olarak tehdit mesajı yazmıyor.. ben önce uygun bir dille 12 temmuzda size mailimi yollamışım... ve 2 gün beklemişim. bi cevap gelmemiş. dogal olarak sizin tehdit olarak algıladıgınız maili yollamışım.
Neden mi ?
Çünki benim sitem 4 gündür kapalı kalıyor. ve sizin umrunuzda olmuyor. ilgilenmiyorsunuz.. dogal olarak bende size çeşitli forum sitelerinde eleştiri hakkımı kullanıcagımı bildiriyorum.
ilk önce eleştiriye açık olucaksınız.. bu işi yapıyorsanız. yaptıgınız işin arkasında durucaksınız.. ben ne mecburum sizin yüzünüzden parasını ödedigim bi sistem yüzünden sitemin sohbet bölümünü kapalı tutmaya. bu aklınıza vicdanınıza sıgıyor mu..
insanları paralarıyla rezil ediyorsunuz.. isteyen alır isteyen almaz tabiri de nasıl bi ticaret anlayışı ise. artık yorum değerli okuyucuların olsun benden bu kadar..
java bilmeyide çok büyük bi marifet mi sanıyorsunuz dünyayı mı fethettiniz.. Dünyanın en bilge insanı olsanız ne farkeder. umursamaz yaptıgı işin arkasında durmayan müşterilerini magdur bıraktıktan sonra ?

gerekli güncellemeler gönderilmiştir.. Flaxchat ekibine teşekkür ediyorum gerekli güncellemeyi geçte olsa yolladıgı için...

Biz kimseyi elimizde olan sebepler ile madur etmedik bu yuzden 7 yildir yaklasik 1000 adet flaxchat kullanan kisilerden birisi sizin yaptiginiz gibi bu tarz bir konu acmadi. Acmissada biz gormedik
Appletin fiyati bile o kadar dusukki Bunun sebebi alicilarin maddi gucunun dusunulmesi , dandik olmasi degil

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet