Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Temmuz 2012, 00:08   #1
Violent
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Maske Misali Yüzler

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Hayatınızın kıyısından köşesinden bazen de tam ortasına biri girmek için mücadele eder sizde eyvallah der kabul edersiniz. Zaman geçer sevincinizi, hüznünüzü paylaştığınız insan haline gelirler. Zaman geçer ve bir bakmışsınız ki o tanıdığınız insan farklılaşmaya başlar. Nedir bu farkılaşmanın sebebini arayıp durursunuz. Hatta abartırsınız suçu kendinizde aramaya başlarsınız kendinizi didikler durursunuz.

İnsan yedisinde neyse yetmişinde de odur sözü sizce ne kadar doğru bilmem ama bence dünyanın döngüsünde farkılaşımlar vardır elbet ama öz bakidir benim gözümde. Kalbi temiz olan kirlenemez.

Zamanında kendime abdal sandığım zamanlar çok olmuştur. Beni üzenlerin benden daha değerli olduğunu düşündüğüm de kendimle mücadelelerim günlerce sürmüştür. Ve artık anladım ki maskeye bürünen insanların maskelerini düşürme zamanı geldiği için yaşıyorum bunları. İnsan ne yaparsa yapsın kendini bir yere kadar gizler. Hakikat er ya da geç orataya çıkacaktır sözüde bunu doğrulamakta.

Başınızı yastığa koyduğunuz da kendinizle hakkaniyetli bir muhasebe yaptıkdan sonra huzurla uyuyabiliyorsanız siz iyi bir insansınız. Biri sizi derinden üzdüğünde `kendi kaybeder` ifadesini kullanabilin. Başkalarının
düşünceleri, boyunduruğu içinde değil kendi doğrularınız için yaşayın ve size göre adil olan sizin doğrunuzdur unutmayın.

Siz değerlisiniz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet