Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Temmuz 2012, 05:56   #28
Firat31
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Shell firmaları, dikkat edin bu sizin için.

Arkadasin Anlatmak istedigini Gayet iyi anliyorum.. cahil mahil diorsunuz adamın anlatmak istedigi su once iyi okuyun

Örnek

1.) Benim 1 adet dedicated'im var
2.) icinde musteriler var

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ssh izni var ( musteri ) ip adresi 95.173.156.71
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ssh izni var ( musteri ) ip adresi 95.173.156.72
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ssh izni var ( musteri ) ip adresi 95.173.156.73

atiyorum firatt.com domainli musteri hesabina bnc kurdu ip adresi 95.173.156.71 iken ssh da pico psybnc.conf yapti ve oradan ip adresini 95.173.156.72 yapti ve 95.173.156.72 ip adresi ile zorlu.com a baglandi ircye ne olur? sonra 95.173.156.73 yapti gibi..

halada anlamadiysaniz yorum yapmayın bence. bunun portla versiyonla efendim except banla ilgisi ne . cok komik msjlar birakmissiniz

Bazı Sunucularda IP adresi degisitirilemiyor oyle denk geldm sanki bi kac kez emin degilim. oda sanirim virtuozzo ile sanallastirilmis vpslerde oluyor gibi ve bnc ip adresi sunucunun ana ipi oluyodu oyle hatirliyorum... pek ustune dusmedim kesin bir fikrim yok... bu konuda

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet