Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Temmuz 2012, 08:59   #154
saywhat
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: PROXY Koruması ..

By Aytac Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu koruma en azından ölmuyo baskaları gibi her zaman saglam duruyo : D Kücük siteler için ideal korumaa saldiri aninda acarsın kaparsın yeter
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

verdiğiniz koda şöyle bir göz gezdirdimde.... daha çok bana bir "panik butonu" izlenimi verdi... içlerinde illa proksi olmayan , sadece yabancı ip-host sahibi herkim varsa şutlayan bir şey bu... yani tümden Çek,Rus Fransız Amerikalı ,alman vs vs... tüm yurtdışı girişlere şut atıo....

eh bu o zaman koruma olmaz ki...pire için yorgan yakmak gibi bişi oluo bu halde.. panik halinde kullanınız diye uyarı yazılmalı ..haksız yere atılsanız durduk yerde bir yerden siz olsanız daha oraya girmek ister misiniz ? ben bir daha girmem mesala ...

kaldı ki yurtdışı iplerinden proksi olur sadece bizim Türkiye iplerinden olmaz diye bir kuralda yok. örnek benim şuan ip adresim dinamik 31.* ile başlıyor şurdan [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
şuanki aktif tor listesine baktığımda bu saat itabariyle 9 tane benim ip adresim gibi 31.* ile başlayan tor proksi görünüyor. keza sizde kendi ip adresinize göre baksanız şu listede en az bi bu kadar daha Türkiye adresli ip bulabileceksiniz. yani yurtdışından girenleri tümden atarsam buraya proksi girmez demek pekde doğru tespit olmaz gibi...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet