Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Temmuz 2012, 00:48   #7
Wes_BorLand
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Seo ve Hit Olayından Anlayan?

Merhaba sitenizi inceledim;

Öncelikle şu konuda sizi uyarmak isterim sitenizde müzik vide0ları bulunmakta eğer ileride sitenizin sorun yaşamasını istemiyorsanız müzik vide0su paylaşmayın hatta telif hakkı bulunan hiçbirşeyi paylaşmayın siteniz ilerleyen dönemlerde daha iyi yerlere geldiğinde telif hakkı bulunan bir içerik örneğin rafet el roman gönül yarası parçası google da ilk sıralara gelirse bu mu-yap ın dikkatini çekecektir ve içerikleri kaldırmanızı isteyecektir sitenizde bulunan bütün müzik vide0larını sildiğinizde siteniz filtreye girecektir. Eğer içerikleri silmezseniz siteniz mahkeme kararı ile kapatılacaktır.

Şimdi gelelim teknik incelemelere;

1) Sitenizin google index sayısı 5.150'dir ve bunun 4420 si taglardan (etiketlerden) oluşmaktadır. 1/5 gibi bir oran eğer bu oran daha fazla düşer ise ileride sorun yaşarsınız bana soracak olursanız konularınıza eklediğiniz tag sayılarını azaltınız.

2) Sitenizin CSS sorunlarını aşağıdaki url'den kontrol edip düzenleme yapabilirsiniz.

Link: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

3) Sitenizin ping süresi oldukça yüksek hostunuz sanırım biraz kasıyor bununda önüne geçmelisiniz. Anasayfanızda fazla resim bulundurmamanızıda öneririm sitenizi bu şekilde dizayn etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

4) Eklediğiniz içerikler copy/paste gibi duruyor bundan kaçınmalısınız copy/paste hiç yapmayın demiyorum ara ara özgün makaleler yazın copy/paste yapacağınız konularda da kendi yorumlarınızı katarak azda olsa değiştirin bu şekilde daha fazla hite ulaşabilirsiniz.

5) Daha önceki yorumumu sitenizi incelemeden yapmıştım ve hitinizin normal olduğunu düşünüyordum fakat sitenizi inceledikten sonra malesef düşüncem değişti çünkü sitenizde film dahi bulunmakta. Benim amacım hit gerisi beni ilgilendirmez diyorsanız bu şekilde devam ederseniz 2-3 ay içerisinde hitiniz baya artacaktır fakat hitinizin artışı ile birlikte baya bir sorunda sizi bulacaktır en önemli sorun yukarıdaki maddelerden birinde bahsettiğim gibi mu-yap olacaktır. Alternatif olarak sitenizde Google Adsense reklamları yayınladığınız taktirde siteniz büyük ihtimalle Adsense yayınına kapatılacaktır. Bunlar gibi bir çok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Şimdilik söyleyebileceklerim bunlar eğer daha fazla bilgi isterseniz boş anımda daha fazla detaylı bir şekilde inceleme yapabilirim.

Kolay gelsin iyi çalışmalar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet