Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Ağustos 2012, 23:05   #1
Ezgi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
IF Geleneksel Yaz Yarışmaları Bölüm Kuralları

Forum yarışmalarının en önemli özelliği dürüstlük içinde yürütülmesidir. Bu nedenle büyük bir gizlilik içinde başvurular ve oylamalar yürütülecektir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

* Yarışmaya katılacak arkadaşlar, nicklerini konu başlıkları altında kesinlikle belirtmeyecek ve özel mesaj yoluyla konuda belirtilen sorumlu arkadaşa başvurularını yapacaklardır.
* Yarışmacılar kesinlikle , forumdaki diğer üyelere ben .... isimli yarışmaya katıldım. Bana oy verin vs. şeklinde bilgi vermeyecektir. Öğrenildiği taktirde yarışmacı diskalifiye olacak ve forumda 1 hafta süreyle ban cezası alacaktır.
* Yarışma başlıkları açılışından itibaren belirlenen süre içerisinde başvurular kabul edilecektir. Süre bitiminden sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
* Yarışma konularının içerisinde ( Logo tasarım vs. ) kesinlikle nick veya isim geçmeyecektir.
* Yarışma konularına yorum yapacak arkadaşlar, hakaret içerici yorumlar kesinlikle yasaktır. Aksi halinde ceza yaptırımı olacaktır.
* Yarışma süreleri yarışma başlıklarından belirtilecektir.
* Genel forum kuralları bu başlık altında da geçerlidir.

Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Sunum Sorumluları : Ezgi & Thetis

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet