Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ağustos 2012, 13:19   #1
Ezgi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
IF Yaz Yarışmaları 1.Geleneksel Okey Turnuvası

Daha önce @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız tarafından başlatılan turnuvanın 2.sini düzenliyoruz arkadaşlar. Kurallar aynen geçerlidir. Hiç bir değişiklik yapmadan aktarıyorum.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Değerli IRCForumları.Net Kullanıcıları Ödüllü OKEY Turnuvası için Bu Başlık Altında Katılım Sağlayarak Turnuvaya Katılabilirsiniz.

• Okey Turnuvasına Katılmak için Mynet'te Üyelik olması yoksa üyelik alınması gerekir.
  • Turnuvaya Katılmak İsteyen Kişiler Katılacağı eşinin ismini yazması o Kişinin ise Mutlaka Teşekkür Etmesi lazım Yazılan Mesaja.
  • Açılan Bu Konu Başlığında Katılımlardan Sonra Eşleşmeler Yönetim Tarafından Yapılacaktır.
  • Katılım Az olursa Turnuva İptal Olacaktır.
  • Katılımlardan Sonra Kurallar Oyunun Nasıl Oynanacağı Sistemi Ayrı olarak anlatılacaktır.
  • Oyunumuza Herkez Katılabilir Şartlar dahilinde.
  • Okey Turnuvası Düz Normal Okey'dir 101 felan değildir.
  • Turnuvaya Ciddi Oynamak İsteyenler Katılsın Sonra Ben vaz geçtim gibi durumlar olmamasına dikkat edelim.
  • 8 Ağustos 2012 Tarihi Akşamına Kadar Katılım için Başvuru Yapabilirsiniz.
  • Unutmayalım Amaç Eğlencedir.
ÖDÜLLER

• Turnuvamızın Ödülü 1'ci olan Takıma Karşılıklı Olarak Ayın Turnuva Birincisi Rank Alacaktır.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımıza teşekkür ederiz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet