Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ağustos 2012, 21:29   #6
CanDostu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (4)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Biri bana yardim etsin lütfen.

Ben Trabzon KYK yurdunda kalıyorum. Aklındaki bütün soruları bana sorabilirsin.

1) Evet ikiye ayrılıyor. Biri tam devlete bağlı ücreti 3 aylık 315 TL. Diğeri yarı özel yarı devlet. Onun ücretini tam olarak bilmiyorum. Ancak pek fark yok. En fazla 50 lira fark var. Yarı özel yurt diğer yurtlara göre daha kalitelidir. Örneğin oda da kalan kişi sayısı 6dan 4de düşürülmüştü en son. Daha küçük odalarda bulunmakta o zaman kişi sayısı 2'ye düşmekte. Oda içinde wireless internet, masa, yatak küçük buz dolabı ve yerlere özel olarak parke gibi döşenmiş birşeyler olur. Tuvalet ve banyo içerde. Devlet yurdunda ise vasat herşey. Odalar 6 kişi. Tuvalet ve banyo koridorda bulunmakta. Her koridorda ayrı tuvalet ve banyo bulunmakta. Bu arada şunuda söylemem gerek. Az önce özel yurtlarda bulunan araç ve gereçleri sıraladım. Ancak senin bulunduğun yerdeki yarı özel yurtta var mıdır bilemem. Çünkü yarı özel olduğu için hizmet değişiyor.

2) Kayıt yaptırmak zorunda değilsin. Sen kayıt yaptırmazsan, zamanı geldiğinde yedekte bekleyen diğer adaylar kayıt yaptırır ve senin hakkın ölür.

Aklına takılan bir sürü sorular olduğundan eminim. Bende ilk baş böyleydim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
KYK'da 4. yılım olacak...
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat