Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ağustos 2012, 23:05   #29
ELa__
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Benim dünyammm~~~~

Gözlerimi kapadığımda üşümek istemezdim. Rüzgarlar bana esmesin, yağmurlar gözlerim yerine saçlarımı ıslatsındı istediğim.
Elbette takılıp düşecektim, çocuktum. Ama birileri çağırmamalıydı beni, yollarımda çimler var sanmamalıydım, top oynadığım o bahçe gibi..
Yorgunluğum oyunlardan olmalıydı akşam üzeri. Adam gibi oyunlar oynamalıydım, istediğim yalan dolanın daniskası değildi.
Uzakta kalanlar, sabaha geri dönebilmeliydi. Özlem duygusunu böyle yaşamalıydım
Çocuktum elbet, üzülecektim. Kal dediğimde gidenleri, git dediğimde bana gülümseyenleri görmeliydim, görebilmeliydim
İnadına vurup savurabilmeliydim masum olan ne varsa, gökyüzünde görmemeliydim kendi küllerimi
Bir ben olsam diye dua etmemeliydim, yapabilmeliydim "yapmalıyım" dediklerimi
Neden her portmanto başlığında bir palto görürüm, anlayamam
Büyüdükçe bir elbiseye dönüştü o hayal, yalanlayamam
Büyüdüm, gitti gidiyor dediğim gençliğim de o anlarda saklı şimdi. Ama duvarlara sarılmamalıydım, bulabilmeliydim ikizimi.
Kendi saçımda hissettiğim ellerin sahibi, mutlak yanımda olabilmeliydi. Ve bunları yazıyor olmamalıydım, yazsam bile o bunu bilmeliydi
Böyle özlüyorum ben, ama bilmezler kimi özlediğimi bile bilmediğimi...Hayatım böyle benim, yazdıklarımın milyarlarca fazlası kalbimde saklı. Yaşadıklarımsa birkaç mısrada biyerlerde alıntı.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet