Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Ağustos 2012, 01:45   #9
yoSun
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Bir insan her konuda mı doğru söyler ? Hiç mi yanılmaz ? Bknz : Yılmaz Özdil

Selinciğim ben artık hiçbişeyin düzeleceğine inanmıyorum sebebi ise günden güne kötüye gidiyoruz ve binlerce ana ağlıyor hala buna çözüm bulamadıysa suçlu baştakidir ve onu seçen bizleriz bize çözüm üretmeli kemikleri bıçakları bırakmalı ben kimseye aptalsınız demedim söz bazı yerde çok doğru her sözün doğruluk payı vardır konu içerisinde herkesin görüşüne saygı duyuyorum teşekkürler..
Dipnot: Allah göstermesin bi yakınımız şehit olsa neler söyleriz biliyormusun acımızdan hemde pisi pisine ölmek o anaları düşünün biraz başa getirdiğimiz bizi savunsun hakkımızı versin kan dökülmesin yeter ne zaman durcak bu savaş.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:45 -->-> Daha önceki mesaj 01:38 --

Ayrıca hangi şey doğru ki bir çuval kömüre sattığımız oylarımız mı? Bir kaç mehmet için TBMM toplayamayız diyen bakanlarımız milletvekillerimiz bunlar akıllı olsalar zaten böyle sözler sarf etmezler neyse zaten aptal olarak nitelendirdiklerim belli işte bizim akıllılarımız bunlarsa ben aptalım ozaman ne diyim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet