Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Ağustos 2012, 12:05   #24
Sevda
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Helper Röportaj : Kursad

Alıntı:

<KafKef> Peki, sence help'in gidişatı nedir Kursad? Bitti bitiyor diyen var. Can çekişiyor diyen var.
<KafKef> Sana göre help ne yapıyor? Ölsede kurtulsak diyesim geldi artık benim ,)

<Kursad>
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yok yahu ölmesin bak ne güzel muhabbetleri dönüyor hala kendi aramızda.

<KafKef> Zaten geçmişi andığımız muhabbetlerde olmasa hiç tadı kalmadı ya benim açımdan neyse ,)

<Kursad> Bu sorunun İRC bakımından daha önce İF'de sormuşlardı ve bi önceki yönetimin başındaki X rumuzlu arkadaş " Googleye chat yazıldığı sürece İRC bitmez " demişti.
<Kursad> Çok kısa ve öz bi açıklamaydı ki İRC bitmediği sürece HELP'de biteceğini sanmıyorum.
<Kursad> Çünkü ;
<Kursad> İRC'de sohbet etmek için gelen birileri illaki hiç olmasa bile nickini kayıt etmek isteyecektir. Bu yüzden HELP'in bitmesi çok ama çok zor.
<Kursad> 'ki ayrıca alemde onlarca yüzlerce helper var onların tamamiyle bırakması gerekiyorki HELP bitsin ,
<Kursad> Ama HELP'in sallantıda olduğu aşikar gözüküyor ki Helper bulmakta departmanlar oldukça sorun yaşıyor.
<Kursad> Artık kimse sıkıya gelemiyor buradaki alacağım eğitimlerdeki zamanımı boşa harcamam 10 lira verir bi sunucu açarım kendime çalışırım diyor
<Kursad> Bu zihniyetler yavaşlatıyor sadece HELP'i ama bitmez yani kolay kolay.

Önceki Popüleritesi olmasa da biz İrc severler olduğu sürece Help departmanı da her zaman aktivitesini gündem de tutacaktır.Sizlere katılıyorum, komutları uygulamak keyifli olsa da ilginin azalması üzücü..
Alıntı:

<Kursad> Tabikide bi kaç cümle yazmaktan çekinmeyeyim ;
<Kursad> İRC'nin tadı bence ne Facebook ne twitter ne'de bir başka sitelerde var heleki birde helpersen o komutlarla savaşıyorsan harikadır
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

<Kursad> Ayrıca bu söyleşi hakkını sunan herkese çok teşekkür ediyorum.

<KafKef> Pekala
<KafKef> Kursad, beni ve senin röportajını merakla bekleyen arkadaşları kırmayıp, röportaj teklifimi kabul ettiğin için sana çok teşekkür ederim.

<Kursad> Rica ederim , tekrar ben teşekkür ediyorum Metinim sağol varol.
<KafKef> Eyv. kardeşim. Allah'a emanet ol. Görüşürüz.
<Kursad> Görüşürüz.

Çok güzel samimi (söyleşi) röportaj'dı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] İkinize de başarılar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet