Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Eylül 2012, 12:30   #31
Spy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: < Geveze.Net > Turk ile Söyleşi

Geveze.Net çok iyi bir domain fakat 3 ay gibi kısa bir sürede 150 200 useri nasıl yaptın be Turk
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Hangi sitelerin hangi kelimelerde ne konumdalar o konuda da bilgi ver de aydınlanalım. Senin 15-200 sabit user yapabilmen için, chat ve sohbet dahil bir çok kelimede ilk 3 içerisinde yer alman lazım.Bende öyle birşeyi görmüyorum şuanda..

Şöyle birşey daha söyliyeyim. Chat - Sohbet - Sohbet Odaları - Chat Odaları - Cinsel Sohbet - mirc - mirc indir - sohbet siteleri - mynet sohbet gibi kelimeler bu alanda en çok hite sahip olan kelimelerdendir.Bu kelimelerde Geveze'yi göremiyorum, fakat başka sitelerin vardır bizler bilmiyoruzdur.Onları söylersen bu aramalarda varmı yokmu anlamış oluruz. 150-200 user kapasitesini yapmanın başka yolu yoktur, eğer bu dediğim şekilde de değilse sen sağda solda reklam atıp user topluyorsundur, veyahut çoğu BOT'dur
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Başka bir konu ise, NixDanger sanırım bu efsane yazchat'in sahibi, bir çılgın seo'cuda o olmuş asheausehase

Ulan ben bu milleti anlamıyorum, 2 link kasan seo'cu kesiliyor. 1998 yılında sen google'ı mı biliyordun da seo yapıyordun.Biraz ufak at lütfen.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat