Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Eylül 2012, 15:33   #40
Spy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: < Geveze.Net > Turk ile Söyleşi

Firat31
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
bu arkadaşları benm açıklamalarımı kaldıramazlar.Çünki birebir o kelimelerle ilgilenen birisiyim ve bu arkadaşların da orada tek bir sitesi dahi yok ama gel gör ki 200 online user yapabiliyorlar.

Bahtiyar malzemeci vs demişte, cevap vermeyecektim fakat yine de bir iki birşey söyliyeyim. Geveze.Net'in bana ne faydası var ne zararı var, hiçbir şekilde karalamayı düşünmem hele ki durduk yere.Ama siz burada insanlara birşeyler gösteriyorsanız biz de bu işi bilenler olanlar doğruluk yanlışlık payını araştırırız.Belki size söylemem ters gelmiş olabilir ama gerçek bu
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
şu forum da malzemeci olarak gösterebilecek bir çok insan vardır ve o sözünü benim için kullandıysan sen daha ÇOCUKSUN diyorum sadece. Benim hakkımda biraz araştırma yap, ondan sonra bana o tarz kelimeleri kullanmayı dene.He yok sana kullanmadım diyorsan orası ayrı

Sağda solda post atarak insanlara Türkçe'yi öğretmeye çalışmakla olmuyor bu işler forum kurdu seni
git biraz google üzerinde çalışta işler nasıl yürüyormuş haberdar ol. Yok 3 temmuzda açılan forumu şu kadar yaptım onu yaptım bunu yaptım, yahu forumun sohbet ile alakası nedir ? en kötü forumun hiti bile 400 500'dür, bas içeriği geç bu kadar zor olmasa gerek.He yok ben backlink çalışması yaptım onu yaptım bunu yaptım ve o şekilde yükseliş gösteriyor diyorsan yine yetersiz kalıyorsun o bir gerçek.

Yani fazla muhattab olmayayım işimle ilgileneyim diyorum fakat, böyleleri her zaman çıktı çıkacaktır.E napalım bizde aydınlatmaya çalışacağız..

Bu yorumumdan sonra cevap vermeyeceğim, aksi halde konu farklı boyutlara taşınarak heba olup gidecek

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat