Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Eylül 2012, 03:26   #4
Deep
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Uyuşturucu (?)

Guzel bir konuya deginilmis tebrik ederim kardesim. Oncelikle biraz bahsetmek isterim bildigim kadari ile. Eroin; 10-12 gram kadar alindiginda "altin vurus" denilen ve direk olarak olumle sonuclanan bir durumdur. Cumlene istinaden soyluyorum kac gram alirsan al kesinlikle bir "yarari" yok ve "deneyim bir kere ne olacak ikinciyi kullanmam" demek gibi bir lukse sahip degilsiniz aninda kana karisir, muptelasi olursunuz. Sadece damar yolu ile degil "kaydirma" adi verilen sekildede kullanilabilir. Aleminyum folyo, ayran kapagi veyahut cikolata pakeletlerinin icerisindeki parlak ambalaj "V" sekline getirilip uzerine dokup alttan cakmakla isitip dumanini yine ayni sekilde folyo vb. bahsettigim seylerle "flut" adi verilen ince boru seklindeki cubuk ile dumani cekilerekte kullaniliyor. "Seker" adi verilen ucuk pembe minik hap olarak kullanilan seklide vardir, su an varmi bilmiyorum "incidal" adi verilen alerji ilacina benzemektedir. İyi bir eroinin rengi 3'u 1 aradanin rengi ile aynidir, paketleme sekli minik mektup zarfi gibidir genelde o sekilde satarlar. 5 yil icerisinde 20 yasindaki bir kisi 60 yasinda bir kisinin goruntusunu alir. Damardan alan biri ise damarlari kuruyarak siyahlasmaya baslar bu yuzden belli olmamasi icin bacaklarindan yada ayaklarindan vururlar. Eroin'in adi gectigi icin acilan konu basliginda sadece o'na degindim diger maddeler ile uzatmak istemiyorum, kisacasi budur. Bu maddeye basvurmak sadece cehalet degil arkadas ortami, gencken yasanan sorunlar veya bunalimlar, psikolojik rahatsizliklar vs. tek bir acidan bakmamak gerekiyor. Cunki kullandiginizda keyif, mutluluk verici veyahut tum dertleri bir anda yok edip bombos ve dusuncesiz bir kafa olusturabilir bazi seyleri unutmak adina. Fakat etkisi gecerken(dususte) halusilasyonlar, cesaretlenme vs sekline donusebilir. Bunlari nereden biliyorsun diye sormayin, biliyorum iste. Sadece konusu oldugu ve bilgilendirme, sorulari yanitlama, karsiniza ciktiginda bilgi sahibi olunmasi icin paylastim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet