Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Eylül 2012, 10:41   #20
YaRGuCi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Tek harf koruması

EceLMeriC Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
m_tekharf.c modulunu sunucunuza kurun.

muaf kanallar,

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
#oyun ile #kelime

siz ekler yada degistirirsininiz.

ekli olan harfler,

"a","b","c","d","e","f","g","h","i","j","k","l","m","n","o","p","r","s","t","u","v","y","z",

Harfleri kullananlari yansitacagi kanali,

#define KANAL "#OPERKANALI"

burdan degistirin.

iyi forumlar..

teşekkürler üstadım sen yaparsında olmaz mı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

KiMiiMBeN Nickli Üyeden Alıntı
Peki bu modulde karsi tarafa yaziniz iletilmedi gibi bir yazi cikariyor mu ve tek ozel icin mi yoksa salonlardada yazarsa cikariyor mu

Bu modulun işlevi tek harflerin tüm global kanallarda kullanıcılara ulaşmasını engellemek için yapılmıştır.Yani yapılan her hangi bir tek harf hiç kimseye ulaşamaz.Örnek; #Sohbet kanalında ; o yazarsan o harfi gitmez.Aynı zamanda kullanılan bu tek harf belirlediğiniz kanalda yansıtma yapabilirsiniz.Modul içerisinde yansıtılacak kanal #OPERKANALI'dır.Burayı istediğiniz kanal adını yazabilirisiniz.Ben #Opers kanalını tercih ediyorum ve gelen tek harf uyarısı işe şöyledir. Kanal geneli tek harf, Nick: KelebekUsr1 Harf: d örnekteki gibi #Opers kanalında görülebilir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet