Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ekim 2012, 19:53   #1
ynsckmk
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
sokak çeteleri

Evet arkadaşlar sizlere şu ana kadar gelmiş geçmiş en güzel suç ve gangster oyununu anlatacağım.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Oyunumuzun adı sokak çeteleri. Oyunun neredeyse bütün dillere desteği bulunmaktadır. Oyun tarayıcı üzerinden oynanmaktadır, yani herhangi bir şey indirmeniz gerekmiyor.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Oyunun Amacı: Oyunda saygı puanı diye bir şey var. Bu saygı puanı gücünüze, zekanıza ve diğer şeylere bağlı olaraktan değişebilmektedir. Oyuncuların sıralaması bu saygı puanı üzerinden yapılır. Anlayacağınız oyuna göre en çok kim saygı görüyorsa o 1. Oyuncu oluyor

Oyunda çeteler mevcuttur. Çetelerin görevlerini madde madde sıraladım:
• Çete, sırtınızı koruyan bir organizasyondur sıkışık bir durumda olduğunuz zaman size yardımcı olur (hastanede veya hapiste).
• Çetenizle birlikte, el-ele verip suçlar işlersiniz - çeteler arası savaşlar (sebepli veya sebepsiz), şehrin bankasına veya karaborsaya soygun düzenlemek. Bu şekilde de deneyim ve istatistikler(güç, zekâ, cazibe ve bunlara bağlı olarak da saygı) kazanırsınız.
• Oyun içinde arkadaşlarınız olurlar ve her zaman size arka çıkarlar
Oyunun daha birçok özelliği mevcuttur. Siz oyuna kayıt olun gerisini çözersiniz zaten. Ama emin olun bu oyunu harcayacağınız vakit buna değecektir.

Bu linkten kayıt olabilir ve bana yardımda bulunabilirsiniz
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Son olarak sizleri oyun içi ekran görüntüleriyle baş başa bırakıyorum

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet