Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Ekim 2012, 20:42   #8
Wind
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yandexden Yeni Uygulama

J2EE Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Chrome alt yapısını kullanıyor'dan farklı bir anlam çıkmıyor
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Chrome'un kullandığı alt yapıyı kullanıyor desen neyse benmi yanlş anladım dicem ama yazdığın buna çıkıyor.. Her neyse anlatmak istediğinde mütabıkız..

Fakat bilgi olarak külliyen yanlış yönlendirmeler yapıyorsunuz. Google'ın alt yapısını kullandığını haritaya bakarakmı anladınız ehh pess yani
Harita bu istanbulun, türkiye'nin yada Dünyanın kuş bakışı görüntüsü pek değişen birşey değil X haritasınada baksan kuş bakışı aynı şeyi görürsün.

Kullanılan alt yapı olduğu gibi yandex'in kendisine aittir. Gerekli döküman ve API'lere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Ben yorumu yanlış yere yapmısım ve yanlıs yaptıgım şeyi ısrar ettirdiğimi görmekteyim
ben ne alakaysa yandexin web browser konusuna yorum yaptıgımı sanıyordum ne alaka oldugunu hala anlamadım konuyu tekrardan okudugumda şaşırdım acıkcası
Haklısınız diyorum konudan ayrılıyorum

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet