Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Kasım 2012, 18:19   #1
TrayN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Script projesi çalışması ve çalişma arkadaşları

Sa.
Öncelikle umarım konu için uygun başlık budur. yönetici arkadaşlardan yanlışlık varsa şimdiden özür diliyorum ..

Proje İsmi: ....V1 Script
Proje Ekibi: Trayn,Mavi
Proje Başlama Tarihi: (10/11/2012)

arkadaşlar bi script tasarımı çalişmamız bulunmaktadır.belli bir aşamada olan çalişmamızızn %60 'lık kısmı bitmiştir.çalişmalarımz hepinizde bildiği ismini şu an veremiyeceğim dünyaca global olan bir domain içindir .Hiç bir maddi çıkar söz konusu değildir şimdiden belirteyim sadece scripting olarak destek vermekteyiz . neyse konuya dönmek istiyorum projeden ve olması gerekenlerden bahsediyorum ..

1. avatar görüntüsü yada web cam eklentisi
2. skype eklentisi
3. film siteleri , sosyal paylaşım vb sitelerin eklentisi
4. tam koruma (remote , alias , vs..)
5. msn , tv ve radyo eklentisi
6. tanıtım introsu

bu saydığım maddelerin bir kısmını biz ekledik bazı kısımlarında tıkandık bazı kısımlar ise yapamıyoruz.bazı arkadaşlarımızdan tanıdık veya vesile ile tanışdıklarımızdan bi hayır göremedik,işi anlattığımzda tamam hallederiz deyip sonrasında telefonları açmayan msn de cevap yazmayan kişiler ile dolu piyasa. dediğim gibi %60 lık kısmı bitmiştir ve bu projede bize yukarıda saydığımız maddelerdeki konulara uzman arkadaşlardan projeye destek vermek isteyenleri aramızda görmekten grur ve mutluluk duyarız ..saygılarımla / Trayn .

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet