Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Kasım 2012, 19:30   #18
BuYuCu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: KafamaqoRe

Kendimi kozmonot gibi hissediyorum...Bilgisayar kasasının içine yakın bir zamanda dalış yaptım ve çıkamıyorum, kasaya hapsoldum, kozmonotla ne alaka diyeceksiniz...

Basit, ben sadece parçalara ayırma ve birleştirme ve teknik bilgi konusunda uzman birisiyim, ayrıca araştırma konusunda da en iyilerdenimdir, o kadar çok ağrıza çıktı ve o kadar çok ağrızayı tamir etmeye çalışıyorum ki buda benim dünyadan uzak, teknolojinin dibi bir demir kütlesinin içinde süzülen kozmonot gibi hissetmeme sebep oluyor, bütün sorunları çözdüm aslında, geriye tek bir sorunum kaldı, o da ekran kartı, fanı çalışmıyor ve üzeri 1cmlik yağ ile kalıplaşmış toz kütlesi ile kaplı idi, çalışmaması anlaşılabilir durumdaydı ki uzun zamandır oyun oynamadığımdan farketmem biraz geç oldu, ama yinede ekran kartının hala kurtarılabilir olduğu kanaatindeyim, açıkçası adeta sıcaktan yanmış, hafiften dağılmış, kupkuru bir kavçuk tabakası kazırmışcasına hissettiren tozdan çamurluğa erişmiş ve kuruyup yapışıp kalmış o kütleyi kutluyorum, elimle kazıdın içinden dışından, ama banamısın demedi çok geç kalmışım meğer, fanı öldürmüşler, her neyse parça sipariş ettim, pazartesi gelebilir, salıya da sarkabilir, geldiği gibi takacağım lakin şu an monitörümü yumruklamakla meşgulum, lanet olasıca şey düzelmek bilmiyor, zaten arızalıydı arızasına alışığım ama işin suyunu çıkarttı, sövmemek için kendimi zor tutuyorum, şu an canlı yayında yazıyorum, yaklaşık 256 kere sağlamından geçirdim ama bana mısın demedi, vay anasını, şu an hafiftenelimi kondurdum tepesine ve düzeldi lanet olasıca sinir bozucu şey, vurarak ortadan ikiye ayırmadığıma şükretsin, içini dışına dökerim lan ben bunun, ne demek lan bu, vurmak kelimesininden ziyade dokunmak kelimesinin bile karşılayamayacağı hafiflikteki temas sonucu düzeldi, bu ne demek oluyo lan,gücüme hakaret gibi, hıh... =_=

Her neyse, dediğim gibi ekran kartını halledince FEdeki yokluğumu gidereceğim, aslında bir kaç gündür yokum, ekran kartı ısındığından bilgisayar kapanıyordu direkt olarak, o yüzden cart curt falan filan, yazmak istemiyorum daha fazla sıkıldım, eminim sizde okumak istemiyorsunuzdur lanet olasıcasılar, sinirimi sizden çıkartasım geldi, nasıl bir ruh halindeysem artık...

Her neyse hassas biri olmadığım kesin, şu anda duvarları yumruklarken elimin bilgisayara kayabilecek olması ve şu an klavyenin üstünde kocaman bir çatlak oluşturmuş ve ayrıca num padden bir kaç tuşcağızı kaşla göz arasında odamın dört bir yanında dağıtmış olmam gerçeği ve klavyemin hala çalışıyor olması gerçeğini bir yana bırakırsak kendimi şu an çok iyi hissediyorum, keşke ingilizce konuşma özentisi olan biri olsaydım, fak, fak, fık, fak, fık diye dolaşıyor olurdum ve sonrada kendime gülerdim, her neyse çok fazla her neyse ve neyse kullandığımı da geçersek şimdilik benden bu kadar, tuşları toplamam lazım

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat