Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Kasım 2012, 15:28   #5
Lucifer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Aldatıldığınızı anlamanın 30 yolu!

Violent Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ve a.s
İlişkilerde herşey ilk günkü gitse hep keşke yada tanidiğimiz gibi. Zamanla herşey değişiyor. Tandiğiniz insani yillar geçtiğinde farklı yönlerini görebiliyorsunuz bunun örnekleri çok fazla. Tabikide bu yollar kişiden kişiye değişir ama belki biraz salak konumuna düşmeden kafamizda şimşek uyandirir
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Şimdi bu konuda haklıda olabilirsin haksız da olabilirsin.

Çünkü olayı şu acıdan düşünmeni tavsiye ederim. Bir insanın dış görünümü veya ortamı ile tanıyamazsın bir insanı tanıman için onunla sohbet etmelisin. Sohbet ederken de konuşmalarından bir çok anlamı çıkarır ve senin için doğru/yanlış olarak görebilirsin.

Karşındaki ile konuşamıyorsan bunları aramana gerek yok. Direk olarak o ilişkiye/arkadaşlığa son vermen çift için en ideali ve doğrusu olacaktır.

Yanlış anlaşılmasın, konuya karşı bir muhalefetim yok. Benim kendi düşüncemdir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet