Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Kasım 2012, 16:31   #11
AngeLus
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Okullarda tek tip kıyafet dönemi sona eriyor

CanDostu Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Pes artık. Vallahi pes, billahi pes. Mesajını değiştirmişsin! Değiştirmeden önceki yazında türbanlıların, türban giyerek dikkat çekmediğinden bahsediyordun. Türban takılarak daha edepli görünüme sahip olduğunu yazmıştın. Ben o yazılarına cevap olarak yazdım.

Neyin kafasını yaşıyorsun sen? Ben ne yazdığımı gayet iyi biliyorum da sen debelenmekten ne okuduğunun farkında değilsin
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Mesajımı yazıp daha sonra değiştirmem. Yazdıktan sonra bi kere daha okurum yazdıklarımın söylediklerimin arkasında dururum ben. Mesaj değiştirme gibi de huyum yoktur.;s3

Moderatörlüğünü kullanarak mesajını değiştirdin ve değiştirilmemiş gibi göstererek düzenledin. Böyle yaparakta beni mat etmeye çalışıyorsun.

Seni mat etme gibi bir çabam yok, işte senin zihniyetin bu. Orta yolu bulmak yerine sürekli bir şah mat durumları yazık

Benim gözümde türbanın hiçbir değeri yok. Aynı şekilde mini etek giyerek insanları cezbetmeye çalışanlarında gözümde değeri yoktur. İlla ki her mesaja verecek bir cevabım vardır elbet. Ama konuyu ikili tartışmaya dönüştürmek istemedim. Birde her cümlene cevap vermek zorunda mıyım?

Birşeyler iddia ediyorsan evet vermek zorundasın.

Yetkini kullanarak önceden düşünceni belirtipte sonradan çark edip mesajını değiştirmek nedir? Bu yaptığın görevini kötüye kullanmaktır. İspat edemem çünkü mesajını kayıt etmedim. Ama sen, ben ve Allah biliyor düzenlemeden önceki yazını. İstediğin kadar inkar et. Seni vicdanınla başbaşa bırakıyorum.

Vicdandan bahsene bak
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet