Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Aralık 2012, 13:38   #14
Redkid
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Okullarda tek tip kıyafet dönemi sona eriyor

KimLikSiz Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
sen hiç gomlegini 1 haftada 3 defa yıkayıp sabaha yetiştirip ütüleyip qittinmi ?? yok qitmedin Çorabının delik oldugu gozukmesin diye ayaklarını sakladınmı Sen hiç bunları yaptınmı yada evde farklı çoraplar bulup okula qittinmi ? yok dostum qitmedin Sen sadece bu hukumetten Aldıgın kömurle ısınır el altından gelen paralarla geçinirsin Boş boş konuşmayın bence hafta sonLarı sadece tek pantol tek tsortle gezen insanlar var ailesi evinimi geçindirsin yoksa oglu okulda ezilmesin diye ona kıyafetmi alsın???

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bu nedir arkadasim? Sen benle beraber mi büyüdün de benim gecmisim hakkinda kesin yorumlar yaptin?

bende sana soruyorum
Sen hic önlük yakan yirtildi diye yakasiz okula gidip ögretmeninden tokat yedin mi?
ertesi gün tekrar tokatlanmayayim diye kiz kardesinin dantelli yakasiyla okula gittin mi?

Karikatürler almis nbasini gidiyor bu konu hakkinda.
Elle cizilmis gercek hayattan uzak karikatürler.
Hayata dönün, karikatürlerde yasamiyoruz.

Cok sükür bu memlekette hicbir fakir cocuk elbisesiz degil artik. Alamayanlara devlet para yardimi yapiyor.

Bu konuya ters düsenler genelde sosyete takimi TV lerde gördüklerim.
Sanki okuldan cikip parkta bahcede cafede bulusan ögrenciler bulusmaya formalarla gidiyor.

inan fakir bir ögrencinin formadan cok sivil kiyafeti vardir.
1 tane gri pantolonu varsa 5 tane kot pantolonu vardir.

Dünyaya dönün.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet