Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ocak 2013, 03:41   #41
saywhat
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Multi oyun botu

sizdekiyle bende olan farklı herhalde...şöyleki bende !start ta başlıyor sadece sizin söylediğiniz komutta hiçbi cevap yok.kod içindeki farklı oyunlar için farklı farklı komutlar var ayar kısımlarında onlarıda denedim hayat yok...tcl archive'den çektim yeni bi tane aldım yükledim yine !start ile başlıyor ondada bikaç soru sorup duruyor ve telnetten bakınca dolu hata mesajı var...bot versiyonuyla alakalıda olabilir bu durum gerçi yada tcl versiyonuyla bendeki tcl'de botta en son çıkan tcl8.6 eggdrop1.8 CVS var belki hata verme bazı komutlara cvp vermeme nedeni bu olabilir çünkü scripti birleştirip bu hale getirme tarihi 2009 gözüküyor.belki dedim bu işi yapan kişinin sitesi vs vardır.yeni bi tane yapmışda tcl arşivine göndermemiş olabilir diye gugıl amcaya sordum ama yok...sizde !start komutuna cevap veriyormu?

verdiği hatalardan bi bukle :
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
[03:41:47] Tcl error in script for 'timer507765': [03:41:47] can't read "tgmaxhintcurrent": no such variable [03:41:47] [egglib]: Catched BGError: can't read "tgmaxhintcurrent": no such variable [03:41:47] -----> can't read "tgmaxhintcurrent": no such variable [03:41:47] -----> while executing [03:41:47] -----> "expr $tgmaxhintcurrent+1" [03:41:47] -----> (procedure "tghint" line 17) [03:41:47] -----> invoked from within [03:41:47] -----> "tghint" [03:41:47] -----> (procedure "tgnextq" line 21) [03:41:47] -----> invoked from within [03:41:47] -----> "tgnextq"

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet