Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ocak 2013, 09:27   #45
PNL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Multi oyun botu

Evet arkadaşlar.10in1 asıl ismiyle andıgımız bu guzel eggdrop oyun botumuzu ben sonunda çalıştırabildim,[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşımın destekleriyle sabaha kadar ugrasarak bu işi başardım diyebilirim.İçinde 10 adet değişik sorularla donatılmış oyun botu bulunan bu ana bot şu anda sunucumda sorunsuz çalışmakta olup,herhangi bir aksaklık vermemiştir.Ben botun soru dosyalarını ve Tcl dosyasını yavas yavas türkçeleştirmeye başladım.Zannedersem 1 haftaya kadar biticek.Şu an yarı yarıya bitirdim sayılır.Bu arada botumunuz komik bi adı var.Shelcimiz Denizhan Bey'e telnetten botu siteye atıp atamayacagını sordum o da sagolsun botu istedı ve gereklı duzenlemelerı yaparak irce koydu.O esnada abi botun ismi ne olsun diye sorunca,ben de sen bılırsın biseykoy iste dedim.Ve o da botun adını "biseykoy" olarak belırledi.Güldüm tabi ve bu kararına destek verdim.Küçük ama anlamlı bir anı olarak ta bunu kaydettim.Botumuz bıtınce ircforumlari uzerinden tum arkadaşlarla paylaşacağım.Tekrar ediyorum,bot sadece kendi çalışmalarımızla duzenlenmiştir.[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve shelcimiz Denizhan için de en guzel dıleklerımı sunuyorum.Botu [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sitesinin #Tao kanalından izleyebilirsiniz.Desteklerinizi ve tavsiyelerinizin ne kadar gereklı oldugunu soylemekte sakınca bulmuyorum,ayrıca toxic ve CLubber kardeslerımızden de destek almak ısterım her zaman.Kolay gelsın herkese,selametle kalınız.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet