Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ocak 2013, 20:02   #48
RuGaL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: QSetup Pro-MSI (7.5.0) (Profesyonel Kurulum/exe Yapma) (Mirc Register Edilebil

beydagi44 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Qsetup la exe yaptığım zaman herşey sorunsuz oluyor mirc kuruyorum ama pc yi yeniden başlattıgımda mirc otomatik açılıyor onu nasıl ayarlıyabilirim ?

Reg dosyası kayıt ettiği için açılıyordur başlat kısmına msconfig yazıp enterle açılan pencerede " Başlangıç " Diye bir buton göreceksin orayı tıklayıp işareti olan kutucuları kontrol et mirc yazıyorsa kutucuktaki işareti kaldır ya da hepsini devre dışı bırak sadece antivirüsü işaretle bilgisayarı yeninden başlat düzelir.

Msconfig Nasıl Ayarlanır?
1.) Msconfig yapılandırmasına girmek için yapmamız gereken Başlat menüsü altındaki Çalıştır komut kısmına "msconfig" komutunu girerek tamam tuşuna basmamız gerekmektedir. Bu işleme ait resimli anlatım aşağıdadır.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

2.) Bu aşamadan sonra karşımıza msconfig yönetim paneli gelmektedir (Sistem Yapılandırma Yardımcı Programı). Aşağıdaki resimde belirlenen numaralara göre anlatımlar aşağıda yapılmıştır.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet