Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Ocak 2013, 16:56   #12
Selale
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Mutlu seneler Selale

Bu soguk kıs gununde kim beni hatırlar ki demistim oysa .. Ne kadar yanıldıgımı sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sayende gormus oldum (: Mutlulugumu tarif edemem hislerimi anlatabilmek sansım olsaydı keske .. Iyiki dogmus; sen ve senin gibi gusel dostlara, arkadaslara sahip olmusum (: .. Bu koca omrumde seninde hep olman umidiyle (: ~
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Gonlu ve durusu saglam kaliteli insan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .. Yine mutlu ettinis beni .. Temenninis gibi sizde mutlu olun , cok tesekkur ederim .. (: ~

Hem huznumde hem nesemde yanımdan ayrılmayan sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'm cok saol minikim tıpkı senin dedigin gibi hep birlikte nice yıllara insallah

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Sohbetinden son derece memnun oldugum gusel insan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .. Hatırlanmak cok gusel bi duyguymus sizede kocaman tesekkur ederim, sevgiler (: ~

Evet tum sevdiklerimle kutlu olsun dogum gunum hatta tum sevenlerimlede (: Seninlede ! Pastayı bilmiyorum ama IF ailesinin yanımda olmasını cok cok cok isterdim .. Kucak dolusu tesekkurler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (: ~

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ' um kiymetlim mutlu yılımda sizlerle mutlu olmam dilegiyle .. Bi suru bi suru sevgiler sana

Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımcım '' большое спасибо '' (: Cicekleri cok severim ne kadar ince oldugunusu hangi kelimelerle ifade edecegimi bilemedim .. Hatırladıgınıs icin suphesis minnettarım .. Tesekkur ederim (: ~

Tesekkur ederim sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (: Siz gusel insanlarla hep iyi hep gusel senelerim olacagından endisem yok (: ~ Sevgiler, saygılar ..

Ah benim papatyam @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ' m (: Sevgi pıtırcıgım ! Tebessumlerim hic durmuycak belli ki buyuk buyuk buyuk kocaman kocaman kocaman sevgiler opucukler canım benim

Varlıgını bilmek cok gusel .. Adına kalite dedigim gusel insan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] seviliyorsun unutma .. Cok tesekkur ederim (: ~

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] aa basıma belaaa (((: ''Tatlı BeLa'' Hem kutlu hemde mutlu olsun sizlerle .. Sevgiler, kocaman tesekkurler (: ~

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet