Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Ocak 2013, 02:01   #24
Subzero
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 1 > Geveze.NET

Evet Arkadaşlar Cogunuz İyi Dileklerinizi Sunmusunuz Bir Kaç Kişide Meyve Veren Agac Hesabı Taslamak Istemıssınız Ortada Bır Emek Var Ve O Emege Saygıda Var Kalite Bir Ortamda Ben Bulunmaktan Memnunum Nıye Kaliteli Diyorum Saygı Sevgi Hoş Görü Anlayış Bence İllaki Bir Cok Sunucuda Vardır Ama Geveze.Net Ailesinde Cok Var Ve Aslında Tek Farkımızda Bu User Bulunur Yönetici Helper Dj Ama Kalite Bulmak Biraz Zorki Su IRC Hayatında Aslında Kalite İşide Biraz Meşakatli Bir İştir Basta Turk Hocam Ve Supernova Hocam Olmak Üzere Yönetimden User Arkadaşlara Kadar Herkeze Tesekkur Ediyorum..

Ve 2013 Yılının İlk Konusu Seçildiğimiz İçinde IRCFORUMLARI Yetkililerinede Tesekkur Ediyorum Saygılar Ve Sevgiler.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:01 -->-> Daha önceki mesaj 01:51 --

ircpolice Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yönetim anlayışı sıfır.

Sen Geveze.Net e Kaç Kere Geldinki Yönetim Anlayışı Sıfır Diyorsun Anlamıs değilim Ama Sunu Diyorum Sadece Senin Yönetim Anlayısınıda Biliyorum Govde.Net Zamanında Sende Emek Veriyorsun Hiç Yoktan Emek Veren Kişi/Kişilere Saygı Duy Laf Konusurken Laf Olsun Diye de Konusma .

Herkeze Hayırlı İF ler.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet