Konu: Dört nala.
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Ocak 2013, 17:16   #1
fatal
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Dört nala.

Uzun süredir planlıyorum böyle bir yazıyı, lakin farklı bir bölüme farklı bir başlık altına uzun mu yazsam, buraya içimden geleni sırasız şekilsiz serbest şekilde konuşarak kısa cümleler mi kursam bilemedim.

Bu yazıyı yazarken, bir amaç gütmüyorum. "İtiraf" bölümü kategorisi kuralları dahilinde elimden geldiğince ufak tefek bişeyler zırvalamak istiyorum.

Bu satırdan sonra, aşağıda yazdıklarım ile alakası olmayan insanlardan canı gönülden özür dileyerek, onları tenzih ediyorum.

9-10 yıl oldu heralde. Fakat çook uzun süredir, şu sıralar olduğu gibi canım sıkılmamış, iğrenmemiştim insanlardan. Sözüm meclisten dışarı, zaten üstüne alınması gereken alınır ama, ne halt yediğiniz beli değil. Yıl olmuş 2013, hala egolarınız tavan. Her platformda(forum, irc, msn, skype, okul, iş, vs. vs.) farklı kişilikler yaşıyorsunuz. Her birinde farklı bir şehirde farklı bir meslek ile uğraşıyorsunuz Bi gün onla, bi gün bunlasınız. Yaptığınız dedikodunun haddi hesabı yok, sonra kalkıp çeşitli mecralarda İslam dersi veriyor, paylaşım yapıyorsunuz. İnsanların yaptıkları işlerle dalga geçip, maddi gelirlerini onları ezmek, kendi egonuzu yine ve yine tavan yaptırmak için kullanıyorsunuz. Ne iseniz o görünmüyor, ne görünüyorsanız o olmuyorsunuz. Tabi birde işi olmadığında sırra kadem basan arkadaşlarım var, yaptığınız adamlığı geçtim, insanlığa sığmıyor, o ayrı. Liste, 10larca sayfaya kadar uzatılabilir. Aşk hayatınıza girersem, çıkılmaz zaten, o kadar karışık. Bir kategori açmak gerekiyor, "Günlük Sevgili Değişimleri" adı altında. Lakin kısa kesmek lazım.

Bu satırları yazarken, "ulan sanane?, niye karışıyosun?, haddin mi?" gibi sorular sormuyor değilim kendime. Şimdi biri çıkıp, sanane? diyecek. Burası sanal? diyecek attığım postun içerisinde 2-3 cümle yakalayıp AUUUUUUUUV nidaları çekecek, lütfen o şahıslar, öncelikle bi kendine sorsun bu işin böyle olup olmadığını, eğer haksızsam, memnuniyetle konu üzerinde tartışabiliriz.

İtiraf kategorisinden şaştı biraz konu içeriği, son olarak şunu söylemek istiyorum; çok az kaldı, bıraktım bırakıcam. Hayat 2 günlük, ölüm denen birşey var. Bunun reali sanalı yok. Sevin birbirinizi, kırmayın b*ktan sebepler yüzünden kalpleri. Bitirin küslükleri. Buraları bıraktıktan 3 ay sonra, kendinizi tekrar burada göstermediğiniz taktirde, hiç kimse sizi hatırlamaz, büyütmeyin. Opermış, adminmiş, moderatörmüş, bunlar boş işler. Gidin işinizi yapın, paranızı kazanın, aile kurun, kurulmuş bir aile varsa, buraya gösterdiğiniz ilgiyi ve ayırdığınız zamanı, eşinize çocuğunuza gösterin. Giden zaman geri dönmüyor.

İnsanlar günün birinde geçen zamanın değerini bilip, kimsenin kimseden üstün olmadığını anladığında, damarlarımızdaki kanla övüneceğimize bol bol vitamin ve demir takviyesi yapacağız kendimize. Güzel ve güneşli bir günde, yemyeşil kırlarda her renkten, ulustan, inançtan insan, özgürce ve dostça dans edecek. Mutluluğun şarabından içeceğiz.

Sevgiyle kalın dostlar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet