Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Şubat 2013, 22:25   #2
xena
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Aşkın Ömrü Kaç Yıl?

anlamıyorum ben bu işlerden biri hayatınıza giriyor en güzel en dolu en çılgın en pembe denilen bir hayatı yaşıyorsunuz daha sonra zaman ilerledikçe bu vazgeçilmezin yerlerini alışkanlık alıp götürüyor o da kalmayıp en ufaktan büyüğe doğru giden tartışmalar eklendikçe zamanla insan kendini çekiyor daha daha sonra ayrılıklar peşini bırakmıyor ... velhasıl evlilikte aşk ölür mü bilmem ama insan yaşadığı ilk duyguları , hisleri zaman geçtikçe bir bir gidiyor diye düşünmekteyim..

korkuyorum aslında bu aşk kelimesinden .. belki de bu korkuların en büyük sebebi bendeki insanlara karşı güvensizlik olduğunu düşünüyorum..

düşünsenize biri hayatınıza girdiği zaman tertemiz duygularla yaşıyorsunuz art niyetsiz,çıkarsız , beklentisiz sevmeye başlıyorsunuz zamanla insan karşıdaki insana güvense bile belli bir süre sonra kuşkularla yaklaşımlarda bulunuyorsunuz hele ki iki seven ayrı yerlerde ise vayy halimizeee !! ne yapıyor nerede kimlerle gibi sorular aklımızın bir kenarını kurt gibi kemiriyor deği mi? işte kendimden örnek verecek olursam bende insanlara karşı güvensizlik söz konusu var aldı başını gidiyor

hadi hayırlısı bakalım...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet