Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Mart 2013, 00:49   #24
uMut
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Webcam Entegreli mIRC Script

SiyahKaR Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Hamd olsun cok sükür kardesim, iyiyim Allah razı olsun, sende iyisin insallah..

Seninde dediğin gibi eskiden denendi kardesim..
Bende şuan TR'de fiber internet kullanıcıları, ve adsl hızı yüksek olan kullanıcılar
peer to peer'de sıkıntı yaşamazlar, ancak server side bir sistemde sunucuna
bağımlı kalınır ki, bu durumda sadece sen ve senin siten bu sistemi kullanır..
Bu durumda hedeflerini kısıtlar diye düşünüyorum..

Ancak sen bunların zaten farkındasındır ve düşündüğün birşeyler vardır
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Başarılar diliyorum..

makinen ne kadar güçlü ise o kadar iyisindir kardeşim, doğrudur. Bakalım, kullanıma göre ne kadar kaldırır ne kadar kaldırmaz bunu bize en iyi zaman gösterecek. Aynen söylediklerinin tamamen farkındayım.

Düşündüğüm şeyde zaten mirc e entegre ederken yalnızca ayna da kullanılabilecek olması, kullanım olursa da görürüz nasıl vaziyetler diye

teşekkürler kardeşim.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:49 -->-> Daha önceki mesaj 00:38 --

Alıntı:
Paint e

Paint arkadaşımız için daha ne yapim bilemedim, gittim lightirc in yapımcısı ile görüştüm ve soruyu sordum, cevabımı aldım

Alıntı:
<uMut> and some ppl really discuss with me. im using 1.3 for server side streaming now. and when the users use webcam, internet bandwith is going from users or from my server ?

<valentin> its going from the broadcaster to your server to the viewers

Paint arkadaşımız'dan bir özür yazısı beklemekteyim beni yalancı olmakla suçladığı için.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat