Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mart 2013, 14:11   #6
saywhat
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Namaz Vakitleri TCL

birdost Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
gayet doğal burdaki tcl ve diğer dosyaların hepsi yurtdışından çalıntı oturupta bir başkasının yazdığı kodu ben yazdım diye millete satmak lamerlığın dik alasıdır
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] -> [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

+ -> [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

namazvakitleri.org gibi bi adresten veri çeken bir eggdrop tcl kodunun yurtdışından alınma ihtimali nedir?

herhangi bir sitenin kaynak kodları kullanıp/ayıklanarak http veri çekilmesi yoluyla çalışan bir kodun,söz konusu site üzerinde olası değişiklikler nedeniyle işleyemez hale gelmesi zaman içinde oldukça sık karşılaşılan ,nerdeyse kaçınılmaz bir durum.

kullanılan sitedeki veri değiştikçe o veriyi kullanan koduda yeni baştan güncellemek/değişmek zorunluluğu doğuyor haliyle.

+ bunun yanında @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] aynı bölümde birden çok mesajınız olunca ister istemez dikkatimi çekti,bugün foruma üye olmuşsunuz.toplam 10 mesaj yazmışsınız forumda. üşenmedim tek tek bakma ihtiyacı duydum,..bir tek pozitif mesajınız dahi yok.sanki sırf sataşmak,laf atmak,provoke etmek için kayıt olmuşsunuz gibi...birdost rumuzuyla bağdaşmıyor yazdığınız mesajlar...

Kişilerle "özel" bir hesabınız,alıp verememe gibi bir durumunuz varsa,keşke bunu o kişilerin özelinde yüzyüze çözseydiniz, daha uygun olurdu sanki...

saygılar,sevgiler vs vs ....

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet