Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Mart 2013, 02:17   #9
Med Cezir
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kuran-ı-Kerim Ayetleri Botu.

PNL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Konu Açılalı 1 aydan fazla olmuş,tık yok.En azından konuyu okuyanların takip edip etmemesini anlamak açısından,hazırlanıyor veya yapamıyorum deseydiniz daha mantıklıydı.Yapamayacağınız bir işi neden buralarda reklama getirirsiniz anlayamıyorum.O kadar istek varken,siz de bu kadar havalanmışken,bari 1 aydır şu konunun altına bir post geçseydiniz de biz de deseydik "adam ilgileniyor" diye.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Siz o botu yaparsınız,biz de izleriz böyle boş boş.

Konu açılalı evet 1 ay kadar olmuş ama sonuçta burası proje bölümüdür, her projeninde başarılı bir şekilde sonuçlanacağının bir garantisi olamaz, ayrıca mIRC scripting bir gelir kaynağı olmadığı için insanlar projelerini arta kalan zamanlarında yerine getirmektedirler, bu nedenlede bazı projeler gerekenden daha uzun zamanlar alabilmektedir.

Arkadaşımız insanların görüşlerine başvururarak bir fikir alışverişinde bulunmak istemiş, buna görede ne tür talepler olduğunu bunların yapılabilirliğini değerlendirmeye almıştır kanımca.

Reklam konusunada gelince, forumda kısa bir süredir yönetici olmamın dışında, 2008 den beri sıksık girip bu bölümdeki konuları okuyup inceleyen biri olarak, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımızla hiç bir tanışıklığım olmamasına rağmen böyle bir reklam olayına ihtiyacı olmadığını ve bahsi geçen isteklerle(TCL kısmı zaten bu bölümü ilgilendiren bir istek değildir) bu botu yapabilecek teknik donanıma sahip olduğunu söyleyebilirim size. Benim tahminim yeterli vakit bulamadığı için bu konu ile ilgilenemektedir. Zaten yeterli vakit bulduğu zamanlarda bu bölüm içersinde aktif olduğunu gözlemlersiniz.

Baştada belirttiğim gibi bu bir projedir, tamamlanıp paylaşımada sunulabilir, askıdada kalabilir, her iki durumdada saygı duymak gerekir. Bizlerin var olan projeleri desteklememiz bu emeği harcamaktan kaçınmayan arkadaşlara daha fazla katkı sağlayacağını unutmamız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet