Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Nisan 2013, 15:24   #5
Düş
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Nice mutlu senelere, Semih.

Çok kibar arkadaşım semih, dün konuştuğumuzda neden demedin yarın benim doğum günüm diye kınıyorum seni.Nur'dan önce davranıp ben açardım konunu.Duygu ve düşüncelerimi sıralamada üstüme yoktur çünkü, bildiğin bir doğum günü mesajını bile mektup,hikaye,öykü vs. yazılara çevirebiliyorum. Eheh
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Seni sana anlatmak biraz garip olucak ama içindeki güzelliğin dışarıya vurmuş haliyle çok da umursamamazlık yapacağını sanmıyorum.Çok iyisin,çok kibarsın,cana yakınsın.Bu özelliklerinin hiçbir zaman sönmesini istemiyorum.İyi bak onlara.
...
30 dakika boyunca güzel bir pasta fotoğrafı aradım bulamadım derken rengarenk bir pasta buldum ve inanılmaz beğendim.Seninde beğeneceğini umaraktan paylaşıyorum,

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bak bak dur pastaya çünkü sanaldan ancak bu kadar oluyor.

Herne kadar senin köpeğinin yerini tutmayacağını bilsemde böyle bir hediye de paylaşmak istedim.Beğenmek beğenmemek sana kalmış ama beğen diyorum yani.Eheh

Yeniden ve yeniden doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
Nice mutlu,umutlu,şanslı,sağlıklı,başarılı ve aşk'lı senelere.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet