Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mayıs 2013, 11:08   #1807
eLaa
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRCdaemon/Services Soru - Cevap Bölümü

AmiR Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu kadar neden büyüttünüz anlamadım ki :=) Kanala ilk girildiğinde Sunucu Aop veriyor Aop alması Access'i 50 seviyeden olması demek Ve o topic Dis konumuna geldiği için "[timestamp] -ChanServ- Bu komutu kullanma izniniz yok." diyerek cevap veriyor.

Akış için;
Soru; Bildiğimiz gibi farklı linkten giriş yapan kullanıcı'nın Whois bilgilerindeki idle süresini göremiyoruz

* Görebilmemiz için Nizami komut nedir?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dip notu okursan, sadece yorum yapmak için yazdığın cümlenin(Bu kadar neden büyüttünüz anlamadım ki :=)) gereksizliğini görürsün.
Ayrıca soru sadece access ile alakalı değil(zaten access'i olmayan bir kişinin komutu uygulamasından bahsediliyorsa, topic'in dis konumunda olması gerekmez, zaten kişi seviyesi yetmiyor;)), sorudaki belirtilen durumu kayıtsız nickle de yapabiliyorsun, eğer cevabımı bir kere daha okur ve uygularsan anlatılmak isteneni farklı olduğunu göreceğinden eminim.

Cevap: /Whois nick nick

Pardon @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] post yazarken cevap verdiğinizi görmedim.

quiCk Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
/whois link nick

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet