Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mayıs 2013, 15:08   #1809
OLderman
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRCdaemon/Services Soru - Cevap Bölümü

quiCk Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bilgilendirme;
Chanserv set Secure opsiyonu on ve +m modesinde olan #Elit kanalımın, autovoice leveli 0'dır.-1 seviyede access eklediğim Yusuf nicki;
- Başka bir nicke geçmeden
- Nickserv erişim listesini kullanmadan
- Nick droplamadan
- Nickserv set kill opsiyonunu kullanmadan
- Kanala giriş yapmadan önce nick şifresini en az bir kez girmek koşulu ile

#Elit kanalına giriş yaptığında chanserv'dan voice nasıl alabilir?

Not: Kanalın hiç bir ayarı değiştirilmemiştir, yukarıda verilen bilgiler dışında tüm ayarlar defaulttur. Kanalın erişim listesinde sadece founder ve Yusuf nicki vardir.

Yusuf nicki, nick şifresini girdikten sonra e-mail adresini neden değiştiriyor ki? E-mail adresini değiştirirse, bütün herşeyden feragat eder bunu bilmiyor mu?
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bilgi: İşin özü; Yusuf nicki e-mail adresini değiştirdiği için /nickserv help status (Nickin status değeri 3 den, 2 seviyeye iner.) Bu sayede kanalın autovoice özelliğinden yararlanabilmektedir.

Farklı bir şekilde devam edelim biraz, zaman önemli. Zaman çabuk geçiyor derler

-
Soru: Timer IRCd tabanlı mıdır, Client tabanlı mıdır ve bunu nasıl anlayabiliriz?
Bunu açıkladıktan sonra asıl istenilene geçebiliriz şimdi..
-
Ben 2 dakika sonra, "OLder" nickine Merhaba demek istiyorum, Merhaba dedikten 14 saniye sonra "Keyifler nasıl" diyip özeli kapatmak istiyorum.
Ve 1 dakika sonra #istihbarat kanalına girip, 10 saniye bekleyip girdiğim #istihbarat kanalına "Selamlar, kolay gelsin." demek istiyorum.
#istihbarat kanalındaki işlemide tamamladıktan 3 dakika sonra, bütün girdiğim kanallardan çıkıp, özelimi komple temizlemek istiyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet