Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Haziran 2013, 00:50   #3
Melodram
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Doğum günün kutlu olsun kardeşim, Nar Çiçeği.

Kaç gündür aklıma bir şey takıldı, diyorum sanki bu aralar bir şey vardı ama ne ne ne ne ne?! Şimdi anladım ne olduğunu, öncelikle hatırlayamadığım için kendime kızıyorum ama geç kalmadım sonuçta.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Hem ben direnişlerdeyim, kendimi bile unuttum ehüüğ.

Hayatımda olan en pozitif, en ılımlı, en kedi sever, en sevecen, en sıcak, en düşünceli, geceleri ses kayıtlarıyla en tatlı, yurttaki kızlar uyanmasın diye en sessiz gülen, benim meşhur everything at once şarkımla yurttaki kızları en eğlendiren, beni oralarda en ünlü eden böyle her özelliğinin, güzelliğinin, samimiyetinin önüne '' en '' getirebileceğiniz, çok da sevebileceğiniz sevgili Narçom. İyi ki sen dünyaya gelmişsin, iyi ki de ben seninle tanışmışım. Şu alemde bir Melis'le senin kardeşliğin, bir de Melek'le benim kardeşliğim gerçek, bundan ötesi de yoook, berisi de yooook. Tabii ben de bal kardeşlerin, kartlaşmış kristalleşmiş balıyım.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

İkinizi birden çok seviyorum. Doğum günün mutlu, kutlu olsun, yüzün hep gülsün ve bu saflığını hiç kaybetme Narçom.
Eve döndüğünde de bir sürü kediciklerin olsun, fotoğraflarını çek çek at bize.
Öperim kocaman seni, gadınım seni de öpüyorum kıskanma.
Beni böyle mühim olaylar için buralara getirebilirdiniz ancak, bundan daha mühimi de olamazmış bugün.
Ay bitiremedim yazımı.
'' ay resmen devrim ayol. ''
cansınız ballar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet