Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Haziran 2013, 02:22   #1
Sevda
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Ünlülerin Türkiye Hakkındaki Düşünce ve Görüşleri..

Ünlülerin Türkiye Hakkındaki Düşünce ve Görüşleri..

Cher Llyod:Türkiye, çok güzel bir ülke. Deniz kıyıları mükemmel.
Britgit Mendler:İngiltere'de kimse Türkiye'yi sevmez.ben severim. Tarihte yasananlar umrumda değil!
Justin Bieber :Siz hiç türk kahvesi içtiniz mi? Tadı White Chocolate Mocha'dan bile güzel.Usher beni vejeteryan yapmaya çalışıyor ama o hiç Türkiye'nin geleneksel etinden yemedi
Demi Lovato:Türkiye biz hristiyanlara karşı çok hoşgörülü.Bu onların büyüklüğünü gösterir.Türkiye Lise 2'de projem olmuştu. Araştırmıştım ve balayında oraya gitmek istiyorum!
Louis Tomlinson:Türkiye'de en çok kıyı kesimlerini severim. Çünkü en çok orada havuç yetişir.Bizans İstanbul'u kaybetmekle hata yaptı
Miley Cyrus:Ben tarihte Türkler adlı kitabı okumuştum. Ve çok imrenmiştim. Onlar çok güçlü!
Cody Simpson:Türklere imreniyorum.yemeklerinden yaşamına ve tarihi eserlerine kadar çok şeye sahip.
Zayn Malik:Biz malikler. Dedelerim kurtuluş savaşında türklere yardım etti. Türkleri çok severim.
Katy Perry:KEŞKE ATATÜRK İNGİLİZ OLSAYDI. İNGİLTERE DAHA ADİL BİR ÜLKE OLABİLİRDİ!
Jessie J:baska ülkede kalmak isteseydim Bu Türkiye olurdu.Hiçbir ülke onlar kadar hoşgörülü değil.
Conor Maynard:ATATÜRK'Ü SEVMEYENLERİ ANLAMIYORUM. O HİTLER GİBİ OLMADI. DÜNYAYA ADALET VE BARIŞI YAYDI.
Harry Styles:2020 olimpiyatları Türkiye'de olmalı. Bizde Türk kızlarını görmeliyiz.Ben Türkiye'yi severim. Yemekleri mükemmel. Ayrıca kedileri evlere hapsetmiyorlar.Türk İran ve Azeri kızları 90-60-90 olmayarak da mukemmel olunduğunu gösterdi.
Taylor Swift :İngiltere'de biri mutsuzsa kimse umursamaz.Türkiye'de herkes onun mutlu olması için uğraşır.
Enrique Iglasias:Türkiye'de ilgi çekecek çok şey var. Ama kızları. Fazla Güzeller!
Madonna:Türkleri Kıskanıyorum! Onlar mükemmel bir ülkede yaşıyorlar!
Niall Horan:LWWY klip çekiminin Türkiye'de olmasını isterdik. Dönerler Baklavalar ve ben.Mükemmel! Makaron'u sevmem. Yerine antepfıstıklı ve kremalı Türk lokumunu tercih ederim.
Usher:Türk Kızları mukemmel!Çünkü yüzleri makyaj tarafından saldırıya ugramaz.Doğaldır!
Joe Jonas: Düğünümün Antalya'da olmasını çok isterdim.Ya da İstanbulda Avrupa'dan Asya'ya geçişinde
Carly Rae Japsen:Türkiye'de İstanbul'a gidin. Ayasofya ve çevresine bakın. Aşık olacaksınız
Lana Del Rey:Türkler gelenek ve Göreneklerine bağlılr.Bizlerin gelenekleri yok.Onlar gerçekten şanslı.
Liam Payne:Türkiye'de yaşamayı çok isterdim. Oradaki insanların birbirine olan sevgileri gerçek.Bize kalsa biz Türkiye'ye çoktan gelmiştik. Mesela Niall'ın hergün canı lokum çeker.
Rihanna:Türkler çok samimiler.Ne fazla yapmacıklar ne de soğuk insan anlıyor
Rita Ora:Türkiye'ye gelme fırsatı çok yaratamadım. Fakat biliyorum ki orası mukemmel.
Nick Jonas:Türkler güzel bir geçmişe sahipler. Güzel bir geleceğe de sahip olacaklarına eminim
Nicki Minaj:Türkiye sevilmeyecek bir ülke değil. Orada yaşayanlar çok şanslı!
Bella Thorne:Türkiye Güzel bir ülke halkını da seviyorum.
Logan Lerman:Türkler Çok şanslılar. Yaşadığı topraklar mükemmel. AYRICA ATATÜRK'E SAHİPLER!
Zendaya: Daha yaşım çok genç. Ama biliyorum ünlü bir sanatçı olup Türkiye'ye gideceğim
Kristen Steward:Türkiye çok güzel bir ülke.Ben mutlu yaşamayı severim.Türkiye'de bunu bulmak mumkun!
Robert Pattinson:Benm tercihim Türk kızları.Mukemmeller.Ama ingilizce bilmeli ve yanıma gelmeliler!
Calvin Harris:Türkleri Seviyorum. (AYRICA BİR KLİBİNDE TÜRK BAYRAĞI DA VAR!)

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kaynak: Alıntılar

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet