Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Haziran 2013, 17:09   #10
Adem
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ethem Sarısülük'ün beyin ölümü gerçekleşti

Kalemzede Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ben resim görmedim, insanları örgütlediği videoyu canlı izledim. İnsanlar hakkında nasıl yorumda bulunacağıma ben karar veririm. Ölü veya Diri beni hiç ilgilendirmez. Türk bayrağını yakmak için insanları bir araya getirmeye çalışan birine hiç üzülmem ve üzülmeyeceğim. Türkiye'nin Batı'sında askerlik yapanlar asker değil de Doğusu'nda askerlik yapanlar asker gibisinden aptalca bir algı oluşturmaya çalışıyorsun.

Melih Gökçek'in programa çıktığı gün videosu paylaşıldı zaten.

İdrak problemin var sanırım, ben aslanlar gibi askerliğini Hakkâri de yapmış yazmıştım. Burada algıda seçicilik yapıp saptırmaya çalışıp, tamamen idiot bir intiba bırakıyorsun.

Her ölüm acıdır, üzücüdür, geride kalanların hele hele annelerin yüreğinde derin yaralar açar. Onun için Ölen insanlara SAYGI çerçevesinde yorum yapmak insanlık görevidir.

Tabi bunu anlayabilmek için, vicdan, akıl, mantık ve sorgulama algısına sahip olmak lazım. Nesnel düşünme yetisinden yoksun dezenformasyon düşüncelerle birşeyleri ifade edemezsin. Kalıplaşmış dar düşüncelerle heleki asla.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet