Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Temmuz 2013, 22:47   #35
YuzukTRNet
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: KiLLed Script V3

__ » Coder ßy KiLLed « __
__ » KiLLed Script V.2 « __
__ » Scriptiniz şu ana kadar 2 kere çalıştırıldı! « __
__ » Bugün Tarih: 24/07/2013 Wednesday - 22:10:41 « __
__ » Sizin Şu anda Kullandığınız nickiniz Nck « __
__ » F Tuşlarını öğrenmek için F12 tuşuna basınız! « __
__ »
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Adresinden ulasabilirsiniz. « __
-
[22:11] * Bağlanılıyor irc.diyalog.net (6667)
-
[22:11] -Irc.Diyalog.Net- *** [ Diyalog.Net ] Looking up your hostname...
-
[22:11] -Irc.Diyalog.Net- *** [ Diyalog.Net ] Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead.
-
##############################
-
[22:11] -Irc.Diyalog.Net- Yukarıda Gördüğünüz Kodu /GIRIS <Kod> Şeklinde Girmeniz Gerekmektedir.
-
[22:11] -Irc.Diyalog.Net- *** Sifreniz Dogru, iyi Sohbetler.

KiLLed kardeşim görüntü ayar sorunu var evet V3 de bu giris kod yazı kısmı görünmüyor VE Akhisarli arkadaşın belirttiği sıkıntıda Doğru BAKARMISIN

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:33 -->-> Daha önceki mesaj 20:31 --

Ekran Boyutu konusunda dönüş yapmadın + Download link kırık kardeş bakacakmısın Online'sin

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 20:33 --

v2 versiyonda bu sorunlar yoktu kardeş,şuan v3 sildim v2 yi kurdum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
sağ ve solbar da ekran boyutu ayarlanması gerek

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 20:35 --

Versiyonlar farklı yeni eklemeler var ama mutlaka bi Eksik çıkıyor + Link veriyorsun kontrol ederek hataları tekrar tekrar hatalar düzeldi indirin ilginç. YİNEDE EMEĞİN VAR SAĞOL KiLLed

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:47 -->-> Daha önceki mesaj 20:41 --

Ekran Boyutu Sorunu Notebook 15.6' de sağ ve sol bar en altta Sustur ve Whois VS gibi kısayol görüntüsü Yok, ki bugün denedim 19' Ekran da Normal, Paylastıgın Tanıtım Resmine bakarak yola çıktım,BU KONUYU YAZMADAN ÖNCE, PC AYARLARIMI BAŞKA PC LERLE KARŞILAŞTIRDIM SORUN YOK

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat