Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ağustos 2013, 16:07   #11
Çevrimdışı
dreamy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ekşi sözlük hakkında suç duyurusu!
Asimavi Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Şimdi Ben Bu Sözlüğü Savunan Arkadaşları Anlamıyorum, Tamam Sözlükte İyi Güzel Bilgiler Var ve Bunun Yanında Güzel Olmayan Konularda Olacak Diyorsunuz.
Avukatlar İyi Güzel Bilgiler Adına Suç Duyurusunda Bulunmamış ki Zaten Sözlük Kapatılsın Vs Bu Tarz Bir Yaptırım İstememişler Sadece Konudan Okuduğum Kadarıyla Söylüyorum Peygamber Efendimize Hakaret Edilen Mesajı Yazan veya Bunu Görmezden Gelenler Hakkında Suçlu Olduklarını ve Ceza Almaları İçin Çalışmış E Birisi Çıkıyor Şimdi Sözlüklerimi İnceliyorsunuz Bilmem Ne Sanane Kardeşim Adam En Demokratik Hakkını Kullanmış Madem Bu Konudan O Kadar Rahatsızsın Git Sende O Avukatlara Karşı Bir Dava Aç veya Davanın Müdahili Olmak İçin Başvur. Sen Buraya Yaz Yorumunu Senide Report Ederler Baktın Reportunu Görmezden Geliyor Yönetici Sende Rahatlıkla Gidebilirsin Buradan Savcılığa Suç Duyurusuna. İnsanlık Adına Bu Günleri Görmek Üzücü, Sadece Bu Konu İçin Demiyorum Ama Hakaretler Artık Sıradan Bir Olaymış Gibi Oldu.

Kendi adıma konuşmak gerekirse sözlüğü değil orada suçu olmayan insanların haklarını savunuyorum ben. Bu konu epey bir süredir tartışılıyor ve nedense orada Peygamber efendimize hakaret edenleri değil sözlüğe suç duyurusunda bulunuyorlar. Söylerken "ekşi sözlük" diyoruz dikkat ettiyseniz "inci sözlük" değil. Birkaç ateistin sözleriyle ekşi sözlüğü inci sözlükle bir tutmamalıyız. Çünkü bu sözlükte ciddi anlamda harcanmış çok büyük bir emek ve bilgi zenginliği var. İnci sözlükte olduğu gibi kimlik arayışında olan liseli ergenler değil doktorlar, öğretmenler bile yazarlık yapıyor. Bugün ekşi sözlük kapanırsa o aptallar için sevinebilirim belki ama orada harcanan emeklerin boşa gitmesine de üzülürüm.

 

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet