Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ağustos 2013, 06:28   #1
Deep
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
İşte uyanıkların yeni geçim kapısı!
Sosyal paylaşım sitesi Twitter, kimi uyanıkların geçim kapısı oldu.

Twitter’da takipçi sayısını artırmak isteyenler bunun için para ödüyor. İnternet üzerinden örgütlenen bazı siteler, parayla takipçi ve retweet satmaya başladı. Öyle ki, tercihe göre ister Türk, ister yabancı takipçin olabiliyor. Piyasada 500 Türk takipçi için 8.9 TL istenirken, 30 bin yabancı takipçi için ise 99 TL talep ediliyor. Bu siteler, kredi kartı ya da EFT ile yapılan ödemelerde, anında binlerce takipçi garantisi veriyor. İnternette yer alan ilanlarla, “Tamamı Türk 500 takipçi 8.90 TL.

Hızlı teslimat 10 bin retweet 99 TL” gibi kampanyalar düzenleniyor. 1 ay sabit tutma garantili 15 bin yabancı takipçi 40 TL’ye satılıyor. İsteyen, İnstagramhesabı için de takipçi satın alabiliyor. İnstagram kampanyasına göre ise 25 bin takipçi ve 25 bin beğeni 59 TL’ye satılıyor.

GOLD ÜYELİK VE PAKET SEÇENEKLERİ

Takipçi satın alan üyelerde gold üyelik seçenekleri de bulunuyor. Gold üyeler, biraz daha fazla ücret ödeyerek daha fazla takipçi, retweet ve favori garantisine sahip oluyor. Sitelerde, takipçilerin hesaplarının kapanma sorunu olmadığı, takipçilerin tamamının gerçek ve aktif olduğu gibi garantileri de veriliyor.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

 
Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet